Competitive Advantage
Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi uygun bir iş pozisyonuna yerleştirme yeteneği.

Müşteriler, bir ürün veya hizmetin değer teklifini kendi ihtiyaçları ile eşleştirir. Elbette nihai amaç, müşterilerin satın alımlarını tekrarlamasını sağlamaktır. Rekabet avantajı elde etmek için şirketler, benzersizliği sürekli geliştirerek rekabeti savuşturur. Bununla birlikte, müşterilerin sadece doğru bir şey gibi hissettirdiği için bir önseziyle satın alma olasılığı da aynı derecede yüksektir. İnsanlar tipik olarak pazar lideri bir ürün seçmek gibi kendileri için kolay olanı arzularlar. Rekabet avantajı ile donanmış şirketler, rahatlık ve aşinalığı tehlikeye atmak istemiyorlar.

Peki rekabet avantajı nasıl elde edilir? Birincisi, önce bir numaraya ulaşırsan. İkinci olarak, şirkete daha düşük maliyetler, daha yüksek nispi pazar payı ve daha yüksek karlılık sağlayan pazar payını kazanmak için agresif bir şekilde erken fiyatlandırın. Erken hisse avantajı çok önemlidir. Ücretsiz ürün veya hizmet sunmak, müşteri alışkanlığı oluşturmak için akıllıca bir taktik olabilir. Şirketler ürünlerini güncel tutmak zorundadır, ancak değişiklikler, hizmetin veya ürünün yeni bir sürümünün eskisinin rekabet avantajını koruyacağı şekilde sunulmalıdır. Müşteri deneyimini etkileyen dışa dönük süreçleri ve insanları oluşturmak için işletmeye bakın. Alternatif olarak, müşteri deneyimini - onların istek ve ihtiyaçlarını inceleyin ve ardından bir kuruluş, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan ve böylece zaman içinde önemli bir rekabet avantajı sağlayan süreçler sunabilir. Müşteriler, tüm iş süreçleri ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hizalandığında en mutlu anlarıdır.

Ekip oluşturma programları ve deneyimsel iş oyunları, çalışanlar için rekabet avantajının önemini vurgulamanın etkili bir yoludur. Ayrıca, davranış geliştirmenin ve rekabet avantajına yönelik bir zihniyet geliştirmenin harika bir yoludur.Başka bir şey?

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.