Win It In A Minute

Hakkında
TV yarışma programlarından ilham alan Bir Dakikada Kazanın, takımlarınız çeşitli ve tuhaf 60 saniyelik mücadelelerde mücadele ederken heyecan ve heyecan dolu anlarla dolu. Kolaylaştırıcılar her zorluğu ortaya koyarken, ekipler kendi aralarında istişare eder ve hangi ekip üyesinin görev için en uygun olduğuna karar verir. Seçildikten sonra mücadeleyi 1 dakika içinde tamamlamak için yarışırlar ve ardından bir sonraki mücadeleye geçerler. Program boyunca kolaylaştırıcılar, ekiplerinizin konumlarını bilmelerini sağlamak için puan panosunu günceller. Ekiplerin bazı ekstra puanlar toplamasına olanak tanıyan ve tüm etkinlik boyunca enerjiyi yüksek tutan birkaç başka zorluk ve bonus aktivite var.

Öğrenme Çıktıları
Bir Dakikada Kazanın ilgi çekici, enerjik ve çok eğlenceli. Aynı zamanda ekip iletişim becerileri ve ekip stratejisi geliştirmek için harika faydaları vardır. Zorlukların tümü eğlenceli ve kapsayıcıdır ve açık format, herkesin katılmaya teşvik edilmesini sağlar, ancak sahneye çıkma konusunda herhangi bir baskı altında olmadıkları için kendilerini rahat hissedebilirler. Ekip üyeleri birbirlerini olağan çalışma ortamı dışında tehditkar olmayan bir şekilde tanıdıkça bireysel morali yükselttiği kanıtlanmıştır. Zorlukların tümü eğlenceli ve kapsayıcıdır ve açık format, herkesin katılmaya teşvik edilmesini sağlar.

30 Dakika - 2 Saat Saat

İç Mekan - Dış Mekan

Rekabetçi

10 - Sınırsız

Ekip Değerlendirme Aracı
Bu ürün, olay sonrası rehberli bilgilendirme için idealdir. Öğrenmeyi geliştirmek ve bu etkinliği daha da anlamlı hale getirmek için deneyiminizi benzersiz amaca yönelik uygulamamızla tamamlayın. Ekip Değerlendirme Aracı kullanılarak özelleştirilmiş bir bilgilendirme, kalıcı sonuçlar ve ölçülebilir geri dönüşler sunarak ekip uyumunu, bireysel kişisel gelişimi, beceri gelişimini ve dolayısıyla performansı artırmayı teşvik eder.

 

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.