BeatBox Rox

Hakkında
Beatboxing, ağız, dudaklar, dil, ses, geniz yolu ve boğazı kullanarak davul vuruşları, ritim ve müzikal sesler üretme sanatıdır. Beatbox Rox, katılımcıları etkilemek ve cezbetmek için sahnede performans sergileyen yetenekli bir vokal perküsyoncu ile başlar. Katılımcılar daha sonra birkaç takıma ayrılır ve her seyirci bölümünün kendi ses efektini genel bir kompozisyona kattığı bir insan davul seti haline gelir. Sonunda takımlar, tüm bölümleri bir araya getirmeye yardımcı olmak için döngüsel bir arka vuruşla son bir performans için bir araya gelir.

Öğrenme Çıktıları
BeatBox Rox en başından herkesi eğlendirecek, canlandıracak ve dahil edecek! Bu eğlenceli ve komik enerji vericinin herhangi bir konferans programına, toplantıya veya atölye çalışmasına enerji ve canlılık katacağından emin olabilirsiniz. Birlikte çalışan bir ekip için mükemmel bir metafor. Bu yüksek enerjili ve canlandırıcı paylaşılan deneyim, grubu birleştirerek herkesin enerji dolu ve gelecek sunumlara açık olmasını sağlayan olumlu bir tutum yaratır.

Çok yönlü formatı, büyük bir grup için 30 dakikalık bir buz kırıcı veya daha seçkin bir toplantı için 45 dakikalık derinlemesine bir atölye çalışması olarak kullanılabileceği anlamına gelir.

10 Dakika - 1 Saat Saat

İç Mekan

Rekabetçi

10 - Sınırsız

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.