Boom Time

Hakkında
Boom Time'da katılımcılar, uzunlamasına müzikal perdelere göre ayarlanmış, hafif, içi boş, renk kodlu, plastik tüpler olan Boomwhacker ile birleşik müzik oluşturur.

Bir Boomwhacker ile donanmış konferans katılımcıları, ateşli bir müzik senfonisi oluşturmak için işbirliği yapmalarına rehberlik eden görsel bir arayüzü takip eder. Görsel arayüz, geniş bir ekranda renk kodlu bloklar görüntüler. Katılımcılar, renkli bir blok bir tuşa her bastığında tüplerini vurmak ve müzik notaları oluşturmak için zamanlamayı ve ekip çalışmasını kullanır. Etkinlik ilerledikçe hem hız hem de karmaşıklık artar; bloklar daha hızlı hareket eder ve ekipler, ritmi yükselten bir kreşendo oluşturmak için daha kuvvetli tepki verir.

Öğrenme Çıktıları
Boom Time, adrenalin pompalayan müzikler yaratırken ekipleri birleştiren benzersiz bir konferans buz kırıcı veya enerji vericidir. Bu bulaşıcı buzkıran, herhangi bir konferans salonunu herkesin ilgisini çekecek, heyecanlandıracak ve enerjilendirecek renkli, hızlı tempolu bir orkestraya dönüştürür. Boom Time, konferansları ateşlemede ve bir ekipte heyecan ve birlik duygusu yaratmada dünya çapında başarılı olduğunu kanıtladı.

Tüm bireylerin katılımını ve bir grup olarak işbirliğini gerektiren bu ekip oluşturma etkinliği, açıklığı ve ekip çalışmasını besler. İnsanların iş arkadaşlarıyla stres atmaları ve eğlenmeleri için harika bir yol.

20 - 45 Dakika Saat

İç Mekan

İşbirlikçi

20 - Sınırsız

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.