Pyramid Quest AR

Hakkında

AR Pyramid Quest, bir sonraki ekip oluşturma aktivitenize veya akşam yemeği etkinliğinize yepyeni bir etkileşim ve uğraş getiren eğlenceli, masa temelli bir ekip oyunudur.

Takımlar şaşkınlıkla eski bir Piramit'in görünüşte masasının ortasından oluştuğunu görürler. Piramit, elbette, artırılmış gerçekliktir ve 3D modellerin çevreleyen katmanlara yerleştirilmesiyle oluşturulmuştur, tüm açılardan bir tablet veya akıllı telefon aracılığıyla görüntülenmektedir. Takım üyeleri eski bir Mısır bilmecesini çözmek için yeteneklerini birleştirirler. Pop-up dokunmatik ekran özellikleri, kayan taşlar ve yüksek çözünürlüklü grafiklerdeki kodlanmış hiyeroglifler, bu diğer dünya arayışında macera hissi katar.

Öğrenme Sonuçları

İlgi çekici tema ve fantastik oyun formatı, tüm ekip üyelerini aktif olarak katılmaya teşvik eder. Son hedefe ulaşma yolunda şaşırtan ekipler, aktif bir şekilde dinlemeli, tüm görüşleri göz önünde bulundurmalı ve kısa sürede karar vermelidir. Sosyalleşirken ve eğlenirken, katılımcılar başkalarının yeteneklerini keşfedecek ve nihai hedeflerine ulaşmak için birlikte nasıl çalışacaklarını öğreneceklerdir. Masalar arasındaki rekabet katılımı artırır ve oyuncuların iş arkadaşlarıyla yeni bağlar kurmaları için eğlenceli bir atmosfer yaratır.30 Dakika - 1 Saat Saat

Kapalı Alan

Rekabetçi - İşbirlikçi

6 - Sınırsız - Sınırsız

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.