Leadership Stories

Hakkında
Liderlik Hikayeleri, Liderlik hakkında bir oyundur. Katılımcıların Liderlik Hikayeleri adı verilen çeşitli iş zorluklarının üstesinden gelerek bilgilerini geliştirdikleri ve liderlik becerilerini uyguladıkları, öğrenme amaçlı eğlenceli bir araçtır. Bu öğrenme yolculuğunu oyunun başında kendilerine atanan bir Oyun Karakteri ile birlikte yapmak zorundadırlar. Amaçları her hikayede en doğru kararı vermek ve puan kazanmaktır. Bu yolculuğa "cesur" Valerio, "yumuşak ve merhametli" Clementine, "insanın koruyucusu" Alessandro, "halkın gücü" Dima, "kaya" Pierre veya "güçlü ve güçlü" Carla ile birlikte çıkabilirler. kudretli "Acil geri dönüş", "ciro kabusu", "Babil kulesi" ve "değişim rüzgarı", katılımcıların oyun sırasında Liderler olarak yüzleşmek zorunda kalacakları mevcut 12 Liderlik mücadelesinden sadece birkaçı. Her hikayeyi ayrı ayrı düşünmek, bağlamı görselleştirmek, hem satırları hem de satır arkasını okumak, artıları ve eksileri tartmak için deneyimlerini kullanmak ve en uygun eylemi yapmak zorunda kalacaklar. "Liderlik Hikayelerinde iş zorlukları birbiri ardına ortaya çıkıyor, önemli sorunlar acil ve uygun şekilde ele alınmalı ve insanlar size bakıyor ve en iyisini umuyor... Zaman ilerliyor! Oynamaya hazır mısın?'

Öğrenme Çıktıları
Çeşitli gerçekçi iş yeri meydan okumalarında deneyler yaparak, katılımcılar kendi tarzlarının ve bunun ekip iklimi ve sonuçlar üzerindeki etkisinin farkına varma fırsatına sahip olacaklar. Çalışanlarına ilham vermek, onları meşgul etmek ve motive etmek için farklı yaklaşımlar kullanmanın önemini anlayabileceklerdir. Katılımcılar ayrıca belirli bir duruma göre doğru yaklaşımı seçme ve iyileştirilecek veya daha fazla geliştirilecek alanları belirleme becerisini geliştireceklerdir. 'Liderlik Hikayeleri', iş ortamında Liderlik pozisyonuna sahip olan veya olmak isteyen herkes için geçerli olan bir oyundur. Ayrıca, dahil edilen tartışmalar ve oyunun oldukça etkileşimli mekanizması sayesinde, katılımcılar mevcut seviyeleri hakkında "daha iyi bir fikir" edinecek ve İletişim, İşbirliği, Aktif Dinleme, İkna ve Danışmanlık gibi becerileri kullanma fırsatları sağlanacak.

3 - 8 Hours Saat

İç Mekan

Rekabetçi İşbirlikçi

18 - Sınırsız

Ekip Değerlendirme Aracı
Bu ürün, olay sonrası rehberli bilgilendirme için idealdir. Öğrenmeyi geliştirmek ve bu etkinliği daha da anlamlı hale getirmek için deneyiminizi benzersiz amaca yönelik uygulamamızla tamamlayın. Ekip Değerlendirme Aracı kullanılarak özelleştirilmiş bir bilgi alma, kalıcı sonuçlar ve ölçülebilir geri dönüşler sunarak ekip uyumunu, bireysel kişisel gelişimi, beceri gelişimini ve dolayısıyla performansı artırmayı teşvik eder.

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.