The Infinite Loop

Hakkında
Beyaz şapkalı bilgisayar korsanlarından oluşan bir ekip, özel bir gizli göreve çağrılır. Maçtan önceki gece, "The Odyssey" isimli şüpheli bir şirketten sanal gerçeklik kulaklığı satın alan genç bir adam. Yeni kulaklığı denerken, birden fiziksel olarak oyunun sanal dünyasına çekildi. Ekibin görevi, sanal ve gerçek dünyalar arasında gidip gelmek, mahkumu kurtarmaya yardımcı olacak ipuçları bulmak ve gerçek dünyaya dönmesine yardımcı olmaktır.

Her seferinde bir ekip üyesi, sanal dünyayı anlatmak için VR kulaklığını takarken, gerçek dünyadaki ekip arkadaşları, Beyaz Şapkalar Rehberini kullanarak farklı odaların kapılarını açan kilit modüllerinden oluşan çözümlere sahiptir. Tam işlerinin bittiğini düşündükleri anda ikinci kata itilirler ve daha karmaşık kilit sistemleri olan aynı odalardan geçmek zorunda kalırlar. Oyunun amacı, bir oyun oturumunda birden fazla takımın gelişimini gösteren bir ana ekran ile takımlar arasında rekabet yaratmaktır.

Öğrenme Çıktıları
Infinite Loop, gerçek zamanlı işbirliğine ve gerçek zamanlı iletişime dayalı, güçlü bir yalın yönetim iş oyunudur. Oyuncu sanal dünyada sorunu ne kadar net tanımlarsa, gerçek dünyada takım arkadaşları çözümü o kadar hızlı bulur. Sonsuz Döngü güçlü bir öğrenme eğrisine sahiptir. Sürekli geri bildirim ve iyileştirme ile birleştirilen yinelemeli öğrenme, ekiplerin sorunları daha verimli yollarla çözmesini sağlar. Infinite Loop, çevik metodolojiler kullanarak uzak ekiplerle çalışan modern işletmeleri etkileyen karmaşık sorunlar hakkında bilgi almak için çok yönlü ve güçlü bir araçtır.

Uzak Ekip Etkinliği
Bu etkinlik, uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, farklı bölge ofislerinde veya farklı ülkelerde çalışıyor olabilir! Temaya bayılıyor ancak yüz yüze veya hibrit bir çözüm mü istiyorsunuz? Bu deneyimi ekibiniz için nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için iletişime geçin.

Web ve Uygulama tabanlı uzaktan ekip oluşturma programları Hem web hem de uygulama üzerinden etkinlikler sunduğumuzu biliyor muydunuz? Hangi uzak programların sizin durumunuza uygun olduğunu bize sorun.

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.