Bean Around The World

Hakkında
Bean Around the World mücadelesinde ekipler, üreticiden satış noktasına ve son olarak kararsız tüketiciye kadar tedarik zinciri sağlamada kahve tüccarlarının rolünü üstlenir. Takımlar tedarikçilerden kahve satın alarak, diğer sendikalarla ticaret yaparak ve ardından müşteriye kahve karışımlarını kârlı bir şekilde satarak para kazanırlar!

Kenya'dan Karayipler'e ve Brezilya'dan Borneo'ya kahve işinde başarılı olmak için mükemmel pazar zekası ve harika hizmetin yanı sıra sürekli değişen tüketici eğilimlerine ve zevklerine hızla yanıt verme yeteneği gerekir. Ekipler, müşteri denkleminin her iki tarafını da deneyimleyerek ödüllerini en üst düzeye çıkarmak için alıp satarlar. Oyun 3 yıl boyunca oynanır ve üçüncü yılın sonunda en çok para kazanan sendika kazanır.

Öğrenme Çıktıları
Bean Around the World, kısa vadeli başarıya karşı uzun vadeli strateji, risk yönetimi ve kazan-kazan müzakeresi gibi konulara odaklanan rekabetçi bir takım oyunudur. Bu deneyimsel iş oyunu, silo zihniyetini yıkmak ve ortak bir amaç için çalışan ekipler arasında işbirliğini sağlamak için dikkatlice inşa edildi.

Katılımcılar değişen pazar güçlerini deneyimler, tedarik zincirleri kurar ve müşteri gereksinimlerine ilişkin anlayışlarını geliştirir. Bilgi toplamanın, uyumlu davranışın ve anlamanın önemini vurgular.

Ekip Değerlendirme Aracı
Bu ürün, olay sonrası rehberli bilgilendirme için idealdir. Öğrenmeyi geliştirmek ve bu etkinliği daha da anlamlı hale getirmek için deneyiminizi benzersiz amaca yönelik uygulamamızla tamamlayın. Ekip Değerlendirme Aracı kullanılarak özelleştirilmiş bir bilgi alma, kalıcı sonuçlar ve ölçülebilir geri dönüşler sunarak ekip uyumunu, bireysel kişisel gelişimi, beceri gelişimini ve dolayısıyla performansı artırmayı teşvik eder.

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.