Need 4 Speed

Hakkında
Bir dizi model bileşeniyle karşı karşıya kalan ekipler, rekor sürede bir dizi "bir araya gelen" konsept arabaları monte etmek için aşırı hıza geçmelidir. Ekipler ultra verimli montaj hatları oluşturmaya ve ardışık yapım sürelerini saniyeler kısaltmaya zorlandığından, akışı optimize etmek başarı için kritik öneme sahiptir. Her arabanın kendine özgü stili ve cıvatalı ekstraları olduğunun fark edilmesiyle baskı daha da yoğunlaştı. Kalite her şeydir; Sedan'dan spor hizmet aracına nihai çıktı, titiz müşteri beklentilerini karşılamalıdır. Hız ödüllendirilir, ancak küçük hatalar ekiplerin liderlik tablosundan aşağı kaymasına neden olabilir. Öğrenme ilerledikçe ve her aşama gözden geçirildikçe, mümkün olan en iyi toplu üretim süresini elde etmek için odak bireysel ekip zamanlarından ekipler arasında en iyi uygulamayı paylaşmaya geçer. Nihai grup süreleri, önceki katılımcıların "şimdiye kadarki en iyi" sonuçlarına göre ölçülür.

Öğrenme Çıktıları
Need 4 Speed ekipleri ilgi çekici ve pratik bir bağlamda en iyi uygulamaları ve süreç iyileştirmeyi keşfeder, uygular ve anlar. Need 4 Speed, tutarlı metodoloji uygulanırsa ve tüm ekip üyeleri değişiklikleri sahiplenir ve bunları uygulamaya koyarsa süreçlerin nasıl iyileştirilebileceğini açıkça gösterir. Pratik eğlence bağlamında tartışmayı ateşlemek için harika bir platform.

Araba modellerinin son derece havalı tasarımı ve dokunsal doğası, katılan herkesin içindeki çocuğu ortaya çıkarmasını garanti ediyor.

Ekip Değerlendirme Aracı
Bu ürün, olay sonrası rehberli bilgilendirme için idealdir. Öğrenmeyi geliştirmek ve bu etkinliği daha da anlamlı hale getirmek için deneyiminizi benzersiz amaca yönelik uygulamamızla tamamlayın. Ekip Değerlendirme Aracı kullanılarak özelleştirilmiş bir bilgilendirme, kalıcı sonuçlar ve ölçülebilir geri dönüşler sunarak ekip uyumunu, bireysel kişisel gelişimi, beceri gelişimini ve dolayısıyla performansı artırmayı teşvik eder.

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.