Flat Out Formula One

Hakkında
In Flat Out — Formula 1 Teams, dar bir zaman aralığında demonte bir setten neredeyse tam boyutlu bir Formula 1 yarış arabası inşa eder. İnşa edildikten sonra ekipler, arabalarını pistte göze çarpacak şekilde dekore eder. Sonunda, Grand Prix anı gelir, takımlar arabalarını başlangıç çizgisinde sıralar. Damalı bayrak uçar ve arabalar pistten aşağı itilirken direksiyonda bir takım üyesi ile yarışır ve yarışır. Görkemli bir ödül töreninde ilk 3'e giren takımlar podyuma çıkıyor.

Öğrenme Çıktıları
Ekipler, rolleri ve görevleri etkili bir şekilde tahsis etmeli ve inşaatın plana göre ve verilen zaman çerçevesi içinde ilerlemesini sağlamak için işlevler arası yakın işbirliği sağlamalıdır. Başarılı olmak için tüm ekip üyelerinin uygulamasını ve katılımını gerektiren zorlu bir projedir. Takımlar, yaratıcı ve sanatsal becerilerini F1 arabalarını süslerken kullanırlar. Son yarış sıkı pit değişiklikleri nedeniyle kazanılacağından veya kaybedileceğinden, takımlar süreci iyileştirmek için pratik yapar. Son yarış, takımlar arasında sağlıklı bir rekabet ruhunu besliyor!

2 - 3 Saat

İç Mekan - Dış Mekan

Rekabetçi İşbirlikçi

16 - Sınırsız

Ekip Değerlendirme Aracı
Bu ürün, olay sonrası rehberli bilgilendirme için idealdir. Öğrenmeyi geliştirmek ve bu etkinliği daha da anlamlı hale getirmek için deneyiminizi benzersiz amaca yönelik uygulamamızla tamamlayın. Ekip Değerlendirme Aracı kullanılarak özelleştirilmiş bir bilgi alma, kalıcı sonuçlar ve ölçülebilir geri dönüşler sunarak ekip uyumunu, bireysel kişisel gelişimi, beceri gelişimini ve dolayısıyla performansı artırmayı teşvik eder.

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.