Bridging The Divide

Hakkında
Bölünmeyi Köprüleme'de ekipler, sınırlı kaynakları, iletişim engellerini ve katı zaman çizelgelerini aşarken gerekli müşteri spesifikasyonlarına bir köprünün bir bölümünü inşa eder. Köprüler, her ekip tarafından yaratıcı bir şekilde tasarlanır, dekore edilir ve markalanır; en yaratıcı mühendislik tasarımı, en iyi markalaşma ve kaynakların en verimli kullanımı için ödüller verilir.

Etkinliğin son inşaat bileşeni, her ekibin köprüsünün devasa, genişletilmiş şirket köprüsünün bir parçası olarak kurulduğunu görüyor. Heyecan verici büyük final, uzatılan köprünün toplam uzunluğu boyunca uzaktan kumandalı bir araç sürmeyi içerir.

Öğrenme Çıktıları
Bölünmeyi Kapatmak, her ekibin hem tedarikçi hem de müşteri olduğu zorlu ve ilgi çekici bir ekip oluşturma alıştırmasıdır. Nihai hedef, tamamen işbirliğine dayalıdır ve başarı, devam eden müşteri ilişkileri yönetimini ve iletişimin zincirleme etkilerinin anlaşılmasını gerektirir.

Sınırlı zaman ve kaynaklara sahip ekipler, başarılı olmak için akıllı proje yönetiminden yararlanır. Bu eğlenceli, uygulamalı etkinliğin çok güçlü metaforları var. Büyük resim hedefleri için işlevler arası işbirliğinin önemini vurgular.

1 - 3 Saat

İç Mekan - Dış Mekan

İşbirlikçi

24 - Sınırsız

Ekip Değerlendirme Aracı
Bu ürün, olay sonrası rehberli bilgilendirme için idealdir. Öğrenmeyi geliştirmek ve bu etkinliği daha da anlamlı hale getirmek için deneyiminizi benzersiz amaca yönelik uygulamamızla tamamlayın. Ekip Değerlendirme Aracı kullanılarak özelleştirilmiş bir bilgi alma, kalıcı sonuçlar ve ölçülebilir geri dönüşler sunarak ekip uyumunu, bireysel kişisel gelişimi, beceri gelişimini ve dolayısıyla performansı artırmayı teşvik eder.

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.