In the Picture

Hakkında
Resim İçinde'de, konferansa vardıklarında, her delegenin bir dizi renkli arka plan önünde fotoğrafı çekilir. Konferans sırasında tüm görüntüler, delegelerin yıldızlarının kendilerinin olduğu muhteşem bir kapanış programı oluşturmak için bilgisayar sistemimizde işlenir. Dramatik bir müzik parçasına, büyük ekranda kendi görüntülerini görmeye başlarlar. Önce tek tek yüzlerin hızlı hareket eden bir dizisini, ardından dört yüzün bir montajını, ardından on altı, sonra altmış dört yüzü görüyoruz. Görüş alanımız geriye kaydıkça ve hızımız arttıkça, sayılamayacak kadar çok yüz kalana kadar daha fazla yüz görüyoruz. Kamera görüntüsü, kat kat artan görüntülerin birlikte şirket logosunu veya konferans teması mesajını oluşturduğunu görene kadar daha da geriye gider.

Öğrenme Çıktıları
Resimde, şirketinizi özel kılan şeyleri kutlayan ve çalışanlarınızın şirketin başarısına yaptığı katkıyı takdir eden üç dakikalık muhteşem bir konferans doruk noktası var. Resimde, bireylere şirkette oynayacakları bir role sahip olduklarını pekiştirir. Her bireyin önemli olduğunu ve bireylerin birlikte şirket kültürünü oluşturduğunu ve markanın yaşayan bir temsili olduğunu vurgular.

30 Dakika - 1 Saat Saat

İç Mekan

İşbirlikçi

40 - Sınırsız

Uzak - Hibrit - Çoklu Konum
Bu etkinlik, yüz yüze, uzak, hibrit ve çok konumlu ekipler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, farklı bölgesel ofis konumlarında veya farklı ülkelerde çalışıyorsa, bu etkinliğin uzaktan veya hibrit versiyonunu bize sorun. Bu deneyimi ekibiniz için nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için iletişime geçin.

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.