Bookworx

Hakkında
BookWorx, ekiplerin kitap rafları yapıp süslediği yaratıcı bir ekip bağlama etkinliğidir. Ekip beyin fırtınası oturumundan sonra roller atanır ve ekipler bir kitaplık tasarlamaya, yaratmaya ve inşa etmeye başlar.

Takımın yarısı, kitap rafının zeminini oluşturan özenle hazırlanmış temalı duvar resmini yapmaktan sorumlu. Diğer yarısı ise dekupaj atölyesine katılıp teknikleri uygulayarak rafları birer sanat eserine dönüştürüyor. Tamamlandıktan sonra her ekip, ihtiyacı olan yerel bir kuruluşa bağışlamadan önce sanat eserlerinin ardındaki anlamı açıklayan kısa bir sunum yapar.

Öğrenme Çıktıları
BookWorx, eğitimde kaynakların önemi konusunda farkındalık yaratır. Hepimiz başkalarına yardım etmek için basit ama güçlü şeyleri nasıl yapabiliriz. Kolektif bağışın gücü sayesinde katılımcılar bu yaratıcı paylaşılan deneyimde canlandı.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları
Gruplar ayrıca bağış anında kitap raflarının dolu olmasını sağlamak için kitap toplayabilir ve zaman içinde onları güncel tutmaya devam ederek kalıcı sonuçlar ve bağlantılar oluşturabilir.2 - 4 Saat

İç Mekan - Dış Mekan

Rekabetçi İşbirlikçi

6 - Sınırsız

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.