Building A Dream

Hakkında
Takımlar, takımları için aletler ve bisiklet parçaları "kazanmak" için eğlenceli ve aktif problem çözme zorlukları ve bulmacalar çözer. Ekipler yeterli kaynağa sahip olduklarında, sınırlı bir süre içinde çeşitli farklı bisikletler üretmek için verimli bir montaj süreci oluşturma gibi zorlu bir göreve başlarlar. Yürütülen resmi kalite kontrol teftişleri ile sıkı kalite standartları uygulanmaktadır.

Son teslim tarihi yaklaşırken, ekipler kreasyonlarını bir "başlangıç" çizgisine çevirir ve müşterilerini temsil eden diğer ekiplere ürünlerini ve kısa bir reklamı sunmaya hazırlanır.

Öğrenme Çıktıları
Etkileyici öğrenme ve kalıcı paylaşılan anılar yaratan olağanüstü bir ekip etkinliği. Ekipler, mevcut kaynaklardan maksimum sayıda bisiklet üretmeye yönelik ortak bir hedef geliştirerek, diğer ekiplerle rekabet etmekten işbirliği yapmaya - ekipman, araç, en iyi uygulama, uzmanlık ve kaynakları paylaşmaya - geçmeyi öğrenirler.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları
Tamamlanan bisikletler, seçilen bir çocuk evine bağışlanarak alanlara neşe ve yaratıcılara memnuniyet getiriyor.2 - 3 Saat

İç Mekan - Dış Mekan

İşbirlikçi

24 - 200 - Sınırsız

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.