Crescendo

Nöbet
Crescendo'da ekipler yaylı çalgılar orkestrası olarak çalmayı bir saatten kısa sürede öğrenirler. Etkinlik, katılımcıların eğitmenlerden bir yorum dinlemesiyle başlar. Canlanmış ve ilham almış onlara, yakında tek vücut olarak oynayacakları söylendi! Eğitmenler her kişiye klasik bir yaylı çalgı ya keman ya da viyola atadıkça, inançsızlık kısa sürede entrikaya dönüşür. Katılımcılar, oynamanın temellerinin uygulamalı dersleriyle yönlendirilir. Daha sonra son kompozisyon için bir parça öğrenirler. Ardından, ısmarlama bir arka plan müziği eşliğinde, iki bölüm bir araya gelerek güzel bir müzik ortaya çıkarıyor.

Öğrenme Çıktıları
Crescendo, ekipleri birbirine bağlamak ve imkansız görüneni başarmak için müziğin gücünden yararlanır. Çoğu kişi bir enstrümanı çalmayı bir saatten kısa sürede öğrenemez, ancak kolektif bir grup olarak doğru liderlikle ve herkesin ortak bir hedefe odaklanmasıyla mümkündür. Müzik, öğrenmeyi ve dopamin salınımını artırarak mutluluk ve olumlu düşünme duyguları yaratır. Unutulmaz kalıcı etkiye sahip inanılmaz bir ekip bağı deneyimi.30 Dakika - 2 Saat Saat

İç Mekan

İşbirlikçi

16 - Sınırsız

Ekip Değerlendirme Aracı
Bu ürün, olay sonrası rehberli bilgilendirme için idealdir. Öğrenmeyi geliştirmek ve bu etkinliği daha da anlamlı hale getirmek için deneyiminizi benzersiz amaca yönelik uygulamamızla tamamlayın. Ekip Değerlendirme Aracı kullanılarak özelleştirilmiş bir bilgilendirme, kalıcı sonuçlar ve ölçülebilir geri dönüşler sunarak ekip uyumunu, bireysel kişisel gelişimi, beceri gelişimini ve dolayısıyla performansı artırmayı teşvik eder.

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.