Impact

Hakkında
IMPACT, yüz yüze, uzaktan veya çok konumlu hibrit bir durumda çalışan ekipler tarafından oynanabilen, uygulama tabanlı bir ekip oluşturma etkinliğidir. Vermeye odaklanan Impact, Birleşmiş Milletler'in 17 Sürdürülebilir Kalkınma Hedefini (SKH) doğrudan etkilediği için dünyada gerçek anlamda bir iz bırakıyor. Daha iyi bir geleceğe ulaşmak için planın anlaşılmasını sağlamak için tasarlanmış, son derece ilgi çekici bir ekip kurma oyunudur. Katılımcılar öncelikle SKH'ler hakkında bilgilendirilir ve ardından gerçek etki yaratmaya başlamaları için bir tablet alırlar. Ekipler, her biri SKH'lerle (Yoksulluğa Son, Açlığa Son, İklim Eylemi vb.) ilişkin bir dizi görevi tamamlarken seviyelere tırmanıyor. Zihinsel, fiziksel ve aktif görevler ve çeşitli zorluk seviyeleri vardır. Uygulama, ekiplere puan kazanma ve liderlik tablosunda yükselme girişimlerini sunarken, aynı zamanda SKH'lerin farkına vararak ve herkes için daha sürdürülebilir bir gelecek yaratırken görevler boyunca rehberlik eder.

Öğrenme Çıktıları
Ekip üyeleri, oyunu anlamak ve çevik bir ekip stratejisi geliştirmek için birlikte çalışır. Yenilikçi düşünme ve etkili iletişim becerilerinin liderlik tablosunda ilerlemelerine yardımcı olacağını öğrenirler. Dinleme becerileri ve fikirleri paylaşmak için yüksek sesle konuşmak, zorlukları başarıyla tamamlamalarına yardımcı olacaktır. Ekipler birbirlerinin güçlü yönlerinin çeşitliliğini takdir etmeyi öğrendikçe ve daha büyük bir ortak hedef için çalıştıkça güven oluşmaya başlar: dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek.

IMPACT çok eğlenceli! Ekiplerde bir haz ve birliktelik duygusu bırakır. En önemlisi, katılımcılar SDG'leri ve herkes için daha iyi bir gelecek yaratmak için yaşam tarzlarını nasıl iyileştirebileceklerini öğrendiler.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları
Bu aktivitede, ekibiniz bağış yapan kuruluş B1G1 aracılığıyla etki yaratabilir. B1G1'in üç SDG Paketi vardır: 17 SDG'nin her birini toplu olarak kapsayan Aktif Ekonomi, Güzel Toplum, Temiz Dünya. Etkinlik sırasında, nedenlerin etkilenmesini ve katılımcıların daha sürdürülebilir bir gelecek yaratmasını sağlamak için bağışlar yapılır.1 - 2 Saat

İç Mekan - Dış Mekan

İşbirlikçi

4 - Sınırsız

Uzak - Hibrit - Çoklu Konum
Bu etkinlik, yüz yüze, uzak, hibrit ve çok konumlu ekipler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, farklı bölgesel ofis konumlarında veya farklı ülkelerde çalışıyorsa, bu etkinliğin uzaktan veya hibrit versiyonunu bize sorun. Bu deneyimi ekibiniz için nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için iletişime geçin.

Ekip Değerlendirme Aracı
Bu ürün, olay sonrası rehberli bilgilendirme için idealdir. Öğrenmeyi geliştirmek ve bu etkinliği daha da anlamlı hale getirmek için deneyiminizi benzersiz amaca yönelik uygulamamızla tamamlayın. Ekip Değerlendirme Aracı kullanılarak özelleştirilmiş bir bilgi alma, kalıcı sonuçlar ve ölçülebilir geri dönüşler sunarak ekip uyumunu, bireysel kişisel gelişimi, beceri gelişimini ve dolayısıyla performansı artırmayı teşvik eder.

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.