Go Give

Hakkında
Ekipler, bir tablet ve Go Team uygulamasını kullanarak bir proje seçmek için kontrol noktalarını görüntüler. Eşsiz Go Team "takip oku", ekipleri seçtikleri yol noktasına yönlendirir. Varışta katılımcılar, sorular, şifreli ipuçları, fotoğraf kriterleri ve zamanlı görevler dahil olmak üzere GPS ile tetiklenen görevleri tamamlamak için birlikte çalışırlar. Başarı, seçilen 'veren projeyi' etkilemeye yol açar. Ekip daha sonra başka bir varış noktasına ve başka bir mücadeleye geçer.

Güncellemeler, geri bildirimler ve puanlar, takımlar inanılmaz bağış yapma yarışında ilerlerken gerçek zamanlı olarak tutulur. Ana üssünde, her ekip izlenir ve maceralarının kilit noktalarında genel bir projeye katkıda bulunabilecek bonus görevler alabilir. Go Team yaratıcı platformu, tüm yeteneklere ve arazi türlerine hitap eder. Go Team katılımcıları, hareketli şehirlerde, engebeli patikalarda, ağaçlık alanlarda ve hatta su kütlelerinde mücadele etmeye davet edilebilir.

Go Team - Go Give başvuruları sınırsızdır - çalışan katılımı, personel eğitimi, ürün lansmanları, pazarlama ve promosyonlar, oryantasyonlar veya geri bildirim toplama. Konferans yerinizin daha fazlasını görün, belirli öğrenme çıktılarını keşfedin, eğlenin ve gezegendeki yaşamları etkilerken ekibinize enerji verin.

Öğrenme Çıktıları
Go Team - Go Give, ortak bir hedef olan etki yaratmak için çalışan tüm grup arasındaki işbirliğini teşvik ederken, ekipler arasında dostça bir rekabet yaratır!

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları
Bir kurumsal ekip oluşturma etkinliğine her katıldığınızda, aç bir çocuğa yemek verildiğini, birinin hayat kurtaran suya erişebildiğini veya bir ağacın dikildiğini hayal edin...

B1G1, bağışlarla dolu bir dünya yaratma misyonuna sahip bir Sosyal Girişim ve kar amacı gütmeyen kuruluştur. Geleneksel bağış modellerinden farklı olarak B1G1, benzersiz Bağış Hikayeleri oluşturmak için bağış etkinliklerini günlük iş operasyonlarına yerleştirerek küçük ve orta ölçekli işletmelerin daha fazla sosyal etki elde etmesine yardımcı olur. Her ticari işlem (ve sonuç olarak, günlük faaliyetleriniz) yaşamları sadece 1 sent kadar küçük bir oranda etkileyebilir.

Go Team - Go Give, B1G1 bağış projeleri ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Etkinlikten önce, ekibinizin vereceği B1G1 projelerini seçmenize yardımcı oluyoruz ve arzu ettiğiniz öğrenme sonuçlarına göre grubunuza uygun bir yol ve bir dizi zorluk geliştiriyoruz.1 - 3 Saat

İç Mekan - Dış Mekan

Rekabetçi İşbirlikçi

8 - Sınırsız

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.