Tree-Mend-Us

Hakkında
Tree Mend Us, halkınıza bugün toplum ve çocuklarının miras alacağı gezegen için üzerlerine düşeni yapma fırsatı verir.

Bu sadece bir topluluk projesinden daha fazlası. Bu, katılımcıların takım çalışması becerilerini test eden bir Kentsel Görevdir. Somut sonuçları olan bir eko-hazine avı olarak düşünün! Tree Mend Us'ın neden finansal karbon denkleştirme planlarını tamamlayabildiğini veya ilgi çekici ve önemli bir alternatif sunabildiğini göreceksiniz.

Altın bir kürek, bir fidan tepsisi ve Go Team uygulamasına sahip bir tabletle donanmış ekipler, önceden belirlenmiş konumları bulmaya davet edilir. Katılımcılar bir ağaç (veya bitki) dikerek ve kanıt olarak fotoğraf çekerek başarıyı kutlarlar.

Bu gerilla dikimi değil - ağaçların memnuniyetle karşılandıkları ortamlarda dikilmesini sağlamak için önceden çalışıyoruz: okullar, parklar, hastaneler, huzurevleri ve diğer topluluk alanları.

Ekipler bunun bir yarışma olduğunu varsayarak başlar, ancak kısa süre sonra ektiklerinin birleşik etkisinin diğerleriyle birleştirildiğinde çok daha önemli bir etkiye sahip olduğunu fark ederler.

Her dikim arasında ekiplerin, yerel topluluktaki birinin veya bir şeyin yararına taşımaları gereken bonus bir meydan okuma vermek için rastgele nezaket oluşturucuyu kullanmaları gerekir.

Çalışanlarınızı gerçek bir fark yaratma duygusuyla daha fazla motive etmek için bir teşekkür töreni ve basın duyurusu düzenlenebilir.

Öğrenme Çıktıları
Ekipler, önceden belirlenmiş konumlara gitmek için eğlenceli meydan okumaları ve sınav sorularını tamamlamak için birlikte çalışmalıdır. Dahası, araştırmalar, insanların sosyal veya çevresel fayda için birlikte çalıştıklarında birbirlerine bağlandıklarını kanıtlıyor. Özellikle katılımcıların aşina olduğu ortak bir alana ağaç dikmek, kalıcı bir anı oluşturur ve çevrelerinde olumlu bir etki yarattıklarından gurur duyabilecekleri kalıcı bir değişiklik oluşturur. Tree-Mend-Us ayrıca, herkes dışarı çıkıp aktif hale geldikçe harika sağlık ve esenlik faydalarına sahiptir. Ayrıca, çevresel konulara farkındalık ve farkındalık kazandırarak katılımcıların büyük bir projenin küçük eylemlerin toplamı olduğunu fark etmelerini sağlar.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları
Araştırmalar, insanların sosyal veya çevresel fayda için birlikte çalıştıklarında birbirlerine bağlandıklarını kanıtlıyor. Ağaç dikmek, çevrelerinde olumlu bir etki yarattıkları için gurur duyabilecekleri kalıcı bir değişiklik oluşturur. Tree-mend-us, çevre sorunlarına farkındalık ve farkındalık getirerek katılımcıların büyük bir projenin küçük eylemlerin toplamı olduğunu fark etmelerini sağlar.2 - 4 Saat

Dış Mekan

İşbirlikçi

8 - Sınırsız

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.