The Big Picture

Hakkında
Büyük Resim takım oluşturma egzersizi, bireylerin küçük takımlara katılmasıyla başlar. Takımlar fırçalar, boyalar, bireysel tuvallerini özetleyen bir diyagram ve boş bir tuval toplar. Daha sonra doğru renkleri oluşturmak için boyaları karıştırmak ve tuvallerini boyamak için bir ekip olarak yola çıktılar. Alıştırmaya başlar başlamaz ekipler, genel çizimin başarılı olması için diğer ekiplerle işbirliği yapmaları gerektiğini fark eder. Tamamlandığında, Büyük Resim'in öne çıkan özelliği, bir bilgilendirme oturumunun ardından şaheserin tüm katılımcılara ilk kez tanıtıldığı ve her zaman yüksek tezahüratlar ve gürleyen alkışlarla sonuçlanan son açıklamadır.

Öğrenme Çıktıları
Arada sırada bir adım geri çekilip "büyük resme" bakmak önemlidir, özellikle de bir kuruluşa ve çalışanlarının şirket içinde nasıl çalıştığına ve iletişim kurduğuna bakarken. Büyük Resim'de ekip çalışmasının, işbirliğinin ve iletişimin önemi, gerçekten destansı boyutlarda sanatsal bir şaheserin resmedilmesi süreciyle pekiştiriliyor. Etkinlikten önce grafik tasarımcılarımız, hedeflerinizi, değerlerinizi, misyonunuzu ve vizyonunuzu yansıtan bir sanat eseri yaratmak için sizinle birlikte çalışır. Ölçeğinde ilham verici ve muhteşem bir açıklama ile Büyük Resim, herhangi bir şirketin ortak bir vizyonu kutlaması ve çalışanları ile kapsayıcı olması için gerçekten altın bir an.1 - 3 Saat

İç Mekan - Dış Mekan

İşbirlikçi

12 - Sınırsız

Uzak - Hibrit - Çoklu Konum
Bu etkinlik, yüz yüze, uzak, hibrit ve çok konumlu ekipler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, farklı bölgesel ofis konumlarında veya farklı ülkelerde çalışıyorsa, bu etkinliğin uzaktan veya hibrit versiyonunu bize sorun. Bu deneyimi ekibiniz için nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için iletişime geçin.

Ekip Değerlendirme Aracı
Bu ürün, olay sonrası rehberli bilgilendirme için idealdir. Öğrenmeyi geliştirmek ve bu etkinliği daha da anlamlı hale getirmek için deneyiminizi benzersiz amaca yönelik uygulamamızla tamamlayın. Ekip Değerlendirme Aracı kullanılarak özelleştirilmiş bir bilgilendirme, kalıcı sonuçlar ve ölçülebilir geri dönüşler sunarak ekip uyumunu, bireysel kişisel gelişimi, beceri gelişimini ve dolayısıyla performansı artırmayı teşvik eder.

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.