Toy Factory

Hakkında
Oyuncak Fabrikasında ekiplere, bir dizi yüksek kaliteli çocuk oyuncağı üretmek için birleştirip dekore etmeleri gereken karışık bir tahta parça çantası verilir. Üç boyutlu taslaklar, katılımcılara süreç boyunca rehberlik eder ve bir dizi oyuncak tasarımını detaylandırır. Planlama aşamalarında grup bileşenleri tanımlar, akışı yönetir, bireysel sorumluluk alır ve bir üretim hattı oluşturur. Kalite kontrol edildikten sonra oyuncaklar yaratıcı bir şekilde dekore edilir.

İkinci aşamada, takımlara yeni monte edilmiş oyuncakları kullanarak ilgi çekici ve eğitici oyunlar yaratma görevi verildiğinden, alışılmışın dışında düşünmek gerekir. Resmi olmayan eğlenceli bir final, her takımın sırayla sahneye çıkmasına ve oyuncaklarının oyun değerini en üst düzeye çıkaran benzersiz etkinlikler sergilemesine olanak tanır.

Öğrenme Çıktıları
Ekipler, müşteri memnuniyetini sağlamak için verimli üretim hatları ve kalite kontrol sistemleri oluşturmalıdır. Katılımcılar yalnızca müşteri hizmetleri sorunları hakkında fikir edinmekle kalmaz, aynı zamanda üretilen oyuncakların gerçek nihai müşteriler, yani ihtiyaç sahibi çocuklar üzerinde bir etkisi olur. Katılımcılar, ortak bir sosyal amaç için birlikte çalışırken bir bütünlük hissederler. İster bir konferans ara oturumunda ister şirket işyerinde konumlandırılmış olsun, Oyuncak Fabrikası, topluluk vicdanını destekleyen ekip oluşturmaya yönelik esnek bir yaklaşımdır.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları
Oyuncaklar ve herhangi bir oyun malzemesi, yerel bir çocuk hayır kurumuna, okula veya eve bağışlanacak.2 - 3 Saat

İç Mekan

İşbirlikçi

10 - Sınırsız

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.