Escape the Mob

Hakkında
Escape the Mob, ekiplere kusursuz bir soygunda suçlandıklarını anlatan gizemli bir videoyla başlar. Yanlış zamanda yanlış yerdeydiler. Ekipler, hikayelerini netleştirmek ve soygun gecesi her yerde tam olarak ne zaman olduklarını belirlemek için sınırlı bir süreye sahiptir. Ve elmasları kimin çaldığını bulabilirlerse kesinlikle serbest bırakılacaklar.

Takımların her birinin, Görevlerinde onlara yardımcı olacak, geceden kalan bir çanta dolusu eşyası vardır. Ekipler daha sonra gizemi çözmek ve Mob'dan Kaçmak için muhteşem yarışlarına çıkarlar. Go Team uygulaması, onlara nihai çözüm için ipuçları verecek çeşitli fotoğraf, video, şifreli sorular ve bilmeceleri tamamladıkları kontrol noktalarına yönlendirir. Şifreler, sembol değiştiren alfa bulmacaları, resimlerde nesne arama, bilmeceler, desen tanımlama, garip kokular, gizemli sesler ve daha fazlası dahil olmak üzere en son Escape Room tarzı görevlerden yararlanabileceğiniz zorluklar!

Ekipler doğru cevaplar için puan kazanır ve gece nerede olduklarını belirlemek için cep defterlerine eklemek üzere zaman ve konum ipuçlarını ortaya çıkarır. Kazanan takım, en çok puana sahip olan takımdır, ancak takımların isimlerini temize çıkarmak için nihayetinde işbirliği yapması gerektiğinden, ortak bir sevinç de vardır.

Öğrenme Çıktıları
Pek çok izleyici arasında popüler olan kaçış odaları, kişinin konfor alanından çıkıp yeni ve heyecan verici bir mücadeleye girişmesi için yeni bir yol sağladı. Escape the Mob, bu coşkuyu, zorlukların müşterinin sonuçlarına uyacak şekilde uyarlanabileceği ve yine de aynı heyecan verici temayı koruyabileceği esnek bir formata taşıyor. Escape the Mob, katılımcıların ipuçlarını ortaya çıkarmak, birbirleriyle iletişim kurmak ve nihayetinde gizemi çözmek için kutunun dışında düşünmesini içerir.

Escape the Mob, şifreli bulmacalar, fotoğraf ve video meydan okumaları, ses ve koku meydan okumaları, yaratıcı ve yenilikçi meydan okumalar, şarkılar, danslar, limerik besteler ve daha fazlasıyla herkesin katılmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu gerçekçi gerçek zamanlı deneyim, bu yeni kurumsal ekip oluşturma etkinliğinin katılımcılarına, öngörülemeyen koşullar ve sonuçları olan yeni ve bilinmeyen bir durumda ilk elden hareket etme deneyimi sunar. Her ipucu onları çözüme bir adım daha yaklaştırır, ancak belirli bir süre sınırı ile oyun devam ederken gerilim ve aciliyet artar. Bireysel güçlü yönler ortaya çıkar ve katılımcılar baskı altında sakince tepki vermeyi ve düşünmeyi öğrenirler.

1 - 2 Saat Saat

İç Mekan - Dış Mekan

Rekabetçi İşbirlikçi

12 - Sınırsız - Sınırsız

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.