Haunted House

Hakkında
Gece düşüyor. Ayağınızın altındaki patika, karanlık bir ormana doğru ilerliyor. Uzakta bir evin parıltısı var. Ürkütücü hipnotik müzik bodrumdan göklere doğru süzülüyor. Yaklaştığınızda, kapı sallanarak açılıyor ve kapı gıcırdayarak sizi içeri çağırıyor. Grubunuz eşiğin üzerinden geçer ve kapı çarparak kapanır. İçine hapsolmuşsun. Ekibinizden birinin ölülerle iletişim kurabildiğini keşfedersiniz. Bu, her odanın hayaletleri ve kötü ruhları tarafından üç korkunç görevle lanetlenen, ekibinizin Hayalet Fısıldayan'ı. Bir mum titriyor. Zaman geçiyor. Hayalet Fısıldayanınızın gizemlerini çözmesine, sizi bir sonraki odaya bırakmasına ve nihayetinde Perili Evden canlı bir şekilde kaçmanıza izin verecek ipuçlarını arayarak gözlerinizin her odanın derinliklerinde dolaşmasına izin vermek için cesaret verin!!!

Öğrenme Çıktıları
Haunted House, ekipler halinde bir cesaret tutumu geliştirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Oyun, ekipleri birlikte çalışmaya, her kişinin fikirlerine değer vermeye ve kutlamaya, aktif olarak dinlemeye ve tartışmayı beslemeye yönlendirir. Ekip güveni oluştukça, katılımcılar başarısızlık korkusunu silkelemeyi, cesaretle konuşmayı ve fikirlerini net bir şekilde iletmeyi öğrenirler. Güven, kendine inanç ve cesaret sayesinde ekipler işbirlikçi tümdengelimli akıl yürütmenin getirebileceği başarıları keşfeder.

Heyecan ve kaygı devreye girdiğinde, pratiklik ve mantıklı düşünme çarpık hale gelebilir. Soğukkanlılığını koruyan ekipler, baskı altında mantıklı düşünebilecek ve problem çözme becerilerini birlikte kullanabilecektir.

Bulaşıcı ve eğlenceli kaçış odası tarzı zorluklar ve ilgi çekici tema, ekip olarak çalışmaya yeni bir bakış açısı getiriyor. Bu, takım arkadaşlarıyla yeni ve gayri resmi bir şekilde ilişki kurma, takım olarak nasıl davrandıklarına dair tamamen yeni bir bakış açısı getirme şansı.

Cesur ekip çalışmasının kritik bileşenlerini oyunlaştıran Perili Ev, ekibinizin etkinlik bittikten çok sonra yararlanabileceği, unutulmaz, paylaşılan bir deneyim haline gelecek.

1.5 - 2 Saat

İç Mekan

Rekabetçi İşbirlikçi

4 - Sınırsız

Uzak Ekip Etkinliği
Bu etkinlik, uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, farklı bölge ofislerinde veya farklı ülkelerde çalışıyor olabilir! Temaya bayılıyor ancak yüz yüze veya hibrit bir çözüm mü istiyorsunuz? Bu deneyimi ekibiniz için nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için iletişime geçin.

 

 

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.