Speak Up Speak Out

Hakkında
Rakiplerinizden sıyrılmak için çalışanlarınızın şirketin misyonunu, vizyonunu ve değerlerini anlaması ve bunlara dahil olması gerekir. Ancak çalışanlarınızın şirket değerlerine göre yaşamasını sağlamak, birçok kuruluşun düzenli olarak karşılaştığı bir zorluktur. Cevap, delegelerin şirket değerlerini ve kritik başarı faktörlerini keşfedip sahiplendiği Speak Up, Speak Out'tur. Tartışma için bir dizi düşündürücü ifade masaya yatırılır, örneğin: "Takım oyuncusu olmalı", "Kazanmak için hiçbir şeyden vazgeçme" veya "Sadece bir özellik değil, bir yaşam tarzı".

Katılımcılar, ifadelere ne ölçüde katıldıklarını veya katılmadıklarını belirtmekte ve görüşlerinin gerekçelerini açıklamaktadır. Bu, her ekip üyesinin sırayla liderlik ettiği ve herkesin söz sahibi olmasını sağlayan bir tartışma oluşturur.

Speak Up Speak Out, ekibinize kurumsal değerlerinizin pratik bir uygulamasını aşılama ve günlük çalışma koşullarında değerlerin nasıl kullanılacağı ve uygulanacağı konusunda bir anlayış kazandırma konusunda meydan okur. Son derece etkileşimli ve ilgi çekici yaklaşımımız, konferans odasının çok ötesinde sonuçlara sahiptir ve işyerinde eylemlere rehberlik etmek için mükemmel bir referans noktası oluşturur.


Öğrenme Çıktıları
Ekip üyelerine görüşlerini açıklamaları için bir platform verilen tamamen özelleştirilmiş, odaklanmış bir tartışma etkinliği. Speak Up, Speak Out, katılımcılar birbirlerine meydan okurken hem konuşma hem de dinleme fırsatına sahip oldukları için iddialı iletişimi teşvik eder. Misyon, vizyon ve değerlerin özümsenmesi; müşteri hizmetleri stratejileri; en iyi uygulamaların paylaşılması ve şirket kültürünün keşfedilmesi. Tartışmalar, geleceğe yönelik 3, 6 ve 9 aylık sorumlu ve zamana bağlı eylem planları sağlayan benzersiz Diamond 9 formatımızda birleştirilir.

Şirket Değerlerini İçselleştirme Fırsatı.
Ekipler arasında iddialı iletişimi teşvik edin.
Benlik, ekip ve organizasyon açısından değerlerin bağlamını belirler.
Delegelerin ekip çalışmasına ilişkin fikirlerini pekiştirmeleri için platform.
Ortak fikirlerin ve değerlerin keşfi.

Ekip Değerlendirme Aracı
Bu ürün, olay sonrası rehberli bilgilendirme için idealdir. Öğrenmeyi geliştirmek ve bu etkinliği daha da anlamlı hale getirmek için deneyiminizi benzersiz amaca yönelik uygulamamızla tamamlayın. Ekip Değerlendirme Aracı kullanılarak özelleştirilmiş bir bilgi alma, kalıcı sonuçlar ve ölçülebilir geri dönüşler sunarak ekip uyumunu, bireysel kişisel gelişimi, beceri gelişimini ve dolayısıyla performansı artırmayı teşvik eder.

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.