Knowing Me Knowing You - Online

Hakkında
Beni Tanımak Seni Tanımak, ekibinizde ağ kurmayı ve ilişki kurmayı hızlandırmak için tasarlanmış kaygısız, uzaktan ekip oluşturma etkinliğidir.

Etkinlik, katılımcıları ilk mücadelelerine sokmak için bir ısınma egzersizi ile başlar; bireylerin diğer oyuncularla olabildiğince çok ticari ve kişisel ortak nokta toplamakla görevlendirildiği yer. Eşsiz oyun matrisimiz, enerjinin vızıldamasını sağlar.

Toplamda üç tur vardır. Her tur arasında bireyler, özel bağlantıların daha büyük grupla paylaşılmasına izin veren ev sahibi tarafından yönetilen hızlı bir yakalama oturumu için ana odaya geri döner. Katılımcılar daha sonra farklı bir oyuncu grubuyla ikinci tura gönderilerek herkesin gruptan daha fazla kişiyle tanışması sağlanır.

Bireyler, son düdük çalınana kadar grup için çalışan bağlantılar kurmak için tekrar yola çıkar. Olaydan sonra size, işyerinde tekrar bağlantı kurmalarına yardımcı olmak için ekibinizle paylaşılabilecek, bulunan ortak noktaların bir dökümünü göndereceğiz.

Öğrenme Çıktıları
İlişkiler önemlidir ve son derece bağlantılı bir iş gücü, herhangi bir kuruluş için değerli bir varlıktır. Beni Tanımak Seni Tanımak, bireyler arasında ortak bir zemin oluşturmaya yardımcı olur, kaçınılmaz olarak iyileştirilmiş sonuçlara yol açacak bilgi ve en iyi uygulama paylaşım yolunu yumuşatır.

Çeşitlilik ve kapsayıcılığa odaklanan Beni Tanımak Seni Tanımak farklılıkları kutlarken, katılımcıların dikkatini ortak değerlere çekiyor. Başarılı katılımcılar, kendileri ve başkaları arasındaki ortak noktaları keşfetmek için aktif dinlemeyi kullanır. Ayrıca mesajlarını net bir şekilde iletmek için kısa ve öz çevrimiçi iletişim kullanırlar.

30 Dakika - 1 Saat Saat

İç Mekan

İşbirlikçi

8 - Sınırsız

Uzak Ekip Etkinliği
Bu etkinlik, uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, farklı bölge ofislerinde veya farklı ülkelerde çalışıyor olabilir! Temaya bayılıyor ancak yüz yüze veya hibrit bir çözüm mü istiyorsunuz? Bu deneyimi ekibiniz için nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için iletişime geçin.

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.