World Outside Your Window

c

Hakkında
Pencerenizin Dışındaki Dünya, oyuncuları yerel çevrelerini keşfetmeye teşvik eden, teknoloji tabanlı bir ekip kurma etkinliğidir. Bireyler görevleri kendi başlarına yerine getirir, ardından bulgularını paylaşmak için ekipleriyle sanal olarak veya şahsen bağlantı kurar. Bir takımın puanı, ekip üyesinin puanlarının toplamıdır, dolayısıyla herkesin katkıları sayılır!

Oyun ekranı 4 tür ortama ayrılmıştır. Oyuncular her gün dört görevi tamamlar. Oyuncular her gün bir ortam seçer ve o ortamdaki 3 görevi yerine getirir. Ayrıca, başka bir kişiye belirli türden bir şey yapmalarını gerektiren Rastgele Nezaket Eylemini de tamamlarlar.

Oyuncular bir görevi deneyerek jeton alırlar. Bu belirteçler, kendi puanlarını artırmak için kullanılabilir veya diğer ekip üyelerine bonus görevleri ortaya çıkarmak ve böylece ekiplerinin genel puanını artırmak için verilebilir.

Öğrenme Çıktıları
Pencerenizin Dışındaki Dünya, oyuncuları dışarı çıkarmak ve yerel çevrelerini yeni bir şekilde keşfetmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. Akıllıca tasarlanmış bonus sistemi, ekip çalışmasını olumlu yönde güçlendirdiği için işbirliğini teşvik eder. Deneyimlerini paylaşarak ve başkalarının karşılaşmalarını dinleyerek ve yansıtarak bir takım olarak bağ kurarlar. Katılımcılar daha bilinçli hale gelir, daha mevcut olur ve ortak bir hedefe doğru nasıl rol oynayabileceklerini daha iyi anlarlar. Ekip bağ kurdukça, kazanan ekip olma konusundaki nihai ortak arayışlarında bireysel motivasyon ve katılım artar.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları
Oyuncular her gün başka bir kişiye karşı belirli bir nezaket gösterirler. Bu eylemler, bireyleri vatandaşlık görevlerini yerine getirme konusunda sorumlu olmaya teşvik eder ve küçük bir eylemin tüm toplumu nasıl etkileyebileceğine dair bir farkındalık getirir.

1 - 9 Saat

İç Mekan - Dış Mekan

Rekabetçi İşbirlikçi

4 - Sınırsız

Uzak Ekip Etkinliği
Bu etkinlik, uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, farklı bölge ofislerinde veya farklı ülkelerde çalışıyor olabilir! Temaya bayılıyor ancak yüz yüze veya hibrit bir çözüm mü istiyorsunuz? Bu deneyimi ekibiniz için nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için iletişime geçin.

 

 

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.