BeatsWork

Hakkında
Profesyonel bir perküsyoncu ile küçük gruplar halinde başlayarak, ekibinize samba vuruşlarının ve molalarının temelleri öğretilir. Takımlar, çeşitli ritme dayalı ısınma egzersizleri kullanarak kısa sürede gerçek enstrümanlara geçerler ve her grup farklı enstrümanları ve ritimleri öğrenir.

Beatswork'te herkes işin içindedir. En içine kapanık katılımcılar bile iş arkadaşlarıyla birlikte ritmi bozacak. Güven ve yetenek arttıkça, gruplar destansı boyutlarda nefes kesici ve heyecan verici bir final için hazırlanırken bir araya getirilir. Aktivite bittikten sonra bile coşku ve iyimser bir ruh hali devam eder.

Öğrenme Çıktıları
Beatswork, kolektif ritmin gücü açığa çıktıkça katılımcılara enerji verir ve onları canlandırır. Fonksiyonlar arası işbirliğinin önemini gösterir. Bireyler ve ekipler, üzerlerine düşeni etkin bir şekilde yerine getirdiklerinde ve tüm grupla sinerji içinde çalıştıklarında, bu başarıya götürür. Bu, odaklanmış ortak amacın gücünü vurgular.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları
Beatswork'ü seven müşteriler, yerel bir emeklilik köyünde veya yerel bir hastanenin çocuk koğuşunda performans sergileyerek çalışanlarını motive etmek ve başkalarına neşe getirmek için bunu kullandılar.

1 - 2 Saat

İç Mekan - Dış Mekan

İşbirlikçi

20 - Sınırsız

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.