Squad Game

Hakkında
Squad Game, popüler TV dizilerinin tüm heyecanını ve entrikalarını taşıyan, ancak bireysellik veya fiziksel tehlikelere sahip olmayan ilgi çekici, takım tabanlı bir meydan okumadır. Uzun karmaşık özetler veya kafa karıştırıcı talimatlar yoktur. Oyunların anlaşılması kolaydır ve amaç ve kurallar her zaman açıktır. Ancak başarıya giden yolu çizmek zorlu bir iştir ve her zaman kazanmak için daha iyi performans göstermeniz gereken başka bir takım vardır.

Zorluklar çeşitlidir ve her yeni rauntta giderek daha da zorlaşır; bu, başarılı olmak için biraz daha derine inmeniz ve çeviklik ve zekayla uyum sağlamanız gerekeceği anlamına gelir.

Öğrenme Çıktıları
6 heyecan verici, sürükleyici mücadele, geleneksel oyunlara kendi bakış açımızın bir karışımı ve bazı benzersiz, modern ve yenilikçi değişiklikler yalnızca kendine inanç, odaklanmış uygulama ve tabii ki ekip çalışmasıyla gerçekleştirilebilir. Kazanan takım, birbirlerinin güçlü yönlerinden yararlanmayı en iyi başaran takım olacaktır.

Oyuncular, anda var olmanın, alışılmışın dışında düşünmenin, ilişkiler kurmanın ve çeviklikle tahmin edip tepki vermenin değerini öğrenecekler. Çocuk oyuncağı gibi GÖRÜNÜYOR ama yapabileceğiniz en büyük hata Squad Game'i hafife almak!

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.