Food Truck Challenge

Hakkında

Her takıma ana madde, müşterinin konumu, müşterinin türü ve Food Truck'larının çalışma zamanları hakkında bilgi verilir. Bu bilgilerle katılımcıların marka, ana yemek, garnitür, yemek sunumu ve fiyatlandırma da dahil olmak üzere işletmenin her yönünü göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. Planlama süresi başlar, ekiplerin stratejileri belirlenir, fikir verilir ve sorumluluk verilir. Daha sonra gerçek canlı Food Truck'ları oluşturmak için harekete geçerler. Takımlar ana yemeklerini Usta Şefe sunarlar. Bu arada bir jüri, hangisinin en iyi gıda kamyonu işi olduğuna karar verir.

Öğrenme Sonuçları

Food Truck, çalışanların bir ekip olarak çalışma becerilerini, etkili iletişim kurmalarını, zaman yönetimini öğrenmelerini ve geliştirmelerini sağlayan ortak bir faaliyettir. Tamamlanması gereken görevlerin sayısı ve çeşitliliği, katılımcıları planlamanın ve organizasyonun önemini anlamaya teşvik eder. Bireylerin güçlerini anlamalarına ve genel görevdeki rollerinin önemini bilerek, kendilerine verilen görevlerden sorumlu olmalarına yardımcı olur.2 - 3 Saat Saat

Dış mekan

Rekabetçi - İşbirlikçi

16 - Sınırsız - Sınırsız

Remote Team Activity

This activity has been designed for people who work remotely. Your team may be working from home, in different regional office locations or in different countries! Love the theme but want a face to face or hybrid solution? Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.

Web and App based remote team building programs Did you know we offer activities on both web and app? Ask us which remote programs suit your situation.

Something Else?

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.