Go Team

Hakkında
Go Team GPS, Go Team tarafından desteklenen tablet tabanlı bir hazine avıdır. Tabletlere yüklenen Go Team uygulaması, ekipleri yol noktalarına yönlendirmeye yardımcı olan benzersiz bir takip okuna sahiptir. Üyeler hedeflerine vardıklarında, ekiplere tamamlamak için birlikte çalışacakları sorular, ipuçları ve resimler şeklinde GPS ile tetiklenen görevler verilir. Takımlar muhteşem yarışlarında ilerledikçe güncellemeler, geri bildirimler ve puanlar gerçek zamanlı olarak tutulur. Ana üsse döndüklerinde her takım izlenir ve maceralarının kilit noktalarında bonus görevler alabilir.

Yaratıcı platform, tüm yeteneklere ve arazi türlerine hitap eder. Go Team GPS aktivitelerinde, katılımcılar hareketli şehirler, engebeli patikalar, ormanlık alanlar ve hatta su kütleleri ile mücadele etmeye davet edilebilir. Go Team GPS aktiviteleri, her bir zorluk için eşit mesafeler ve rotalar oluşturarak, herhangi bir sayıda takımı barındırabilir; bu, hassas yerlerde kalabalıklaşmayı önler ve üyeleri olası tehlike bölgelerinden uzak tutar.

Öğrenme Çıktıları
Go Team - Treasure Hunt, açık iletişimi ve tartışmayı teşvik ettiği için grup içinde gelişmiş iletişimi kolaylaştırma becerisiyle tanınır. İlişkileri ve dolayısıyla üretilen işin kalitesini geliştirir. Go Team GPS aynı zamanda, herkesin fikir ve kanaatlerini ifade etmekte özgür olduğu eşit bir oyun alanı yaratarak ve nihayetinde onları yeni zorlukların üstesinden gelmeleri için motive ederek çalışanları motive eder. Go Team GPS aktiviteleri, ekipleri normal çalışma ortamlarının dışına çıkarır ve onları yaratıcı düşünmeye teşvik eder. Normalde birlikte çalışmayabilecekleri başkalarıyla çalışmak, engelleri ortadan kaldırır ve çalışanlar arasında güven faktörleri oluşturur ve yaratıcılığa ve taze düşünceye ilham verir.

Go Team GPS etkinliklerindeki zorluklar, katılımcıların problem çözme becerilerini geliştirmelerini sağlar. Ekipler, süreçlerini değiştirmek ve iyileştirmek için rasyonel ve stratejik düşünerek bir zorluğa yaklaşma biçimlerini değiştirirken başarısızlığın başarıya götürebileceğini öğrenirler.

GO Team GPS aktiviteleri çok esnektir. Siz herhangi bir yeri keşfederken arzu ettiğiniz sonuçları karşılamak üzere tasarlanabilirler.1 - 4 Saat

Dış Mekan

Rekabetçi İşbirlikçi

10 - Sınırsız

Remote Team Activity

This activity has been designed for people who work remotely. Your team may be working from home, in different regional office locations or in different countries! Love the theme but want a face to face or hybrid solution? Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.

Web and App based remote team building programs Did you know we offer activities on both web and app? Ask us which remote programs suit your situation.

Something Else?

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.