Quickfire

Hakkında
Quickfire, uygulama tabanlı bir ekip kurma oyunudur. Her takım oyuna bir tablet ve bir kutu ekipmanla başlar. Görevleri, diğer takımları geride bırakmak ve oyunu kazanmak için puanlarını en üst düzeye çıkarmak için belirli bir süre içinde mümkün olduğunca çok mücadeleyi tamamlamaktır. Zihinsel, yaratıcı ve fiziksel zorluklar, çeşitli zorluk seviyelerinde ve çeşitli biçimlerde gelir - fotoğraf, video, tek cevap, çoktan seçmeli, mantık bulmacaları ve daha fazlası! Ekipler, her biri bir deneme maliyeti ve başarıyla tamamlamanın bir ödülü olan mevcut yüzlerce zorluk arasından seçim yapar. Bazı zorluklar, kararlı liderlik, strateji ve etkili iletişim ihtiyacını artıran gruptaki herkesin katılımını gerektirecektir.

Zaman daraldıkça aksiyonun hızı istikrarlı bir şekilde artıyor! Bu, etkinliğin kapanış dakikalarında heyecan doruğa ulaşarak olağanüstü bir eğlence, kahkaha ve aciliyet atmosferi yaratır. Kazanan takım kazanan olarak taçlandırılır.

Öğrenme Çıktıları
Quickfire'da başarılı ekipler, risk ve ödülü tartmak için birlikte etkili bir şekilde çalışır. Zaman geçiyor. katılımcılar konuşmalı ve ekibin geri kalanına hangi zorlukları güvenle tamamlayabileceklerini bildirmelidir. Zorluklar başarıyla tamamlandıkça ve bireyler birbirlerinin farklı yeteneklerini takdir etmeyi öğrendikçe güven oluşur. Grup zorlukları, ekiplerin yenilikçi düşünmeyi kullanmasını gerektirir. Kolektif ortak bir stratejiye ulaşmak için etkili iletişim becerilerini kullanmalı ve ardından hızlı, sınırsız eyleme geçmelidirler.

Quickfire çok güldürüyor! Ekipleri bir canlılık ve birlik duygusuyla baş başa bırakır! En önemlisi, bireyler kendi güçlü yanlarını ve takımlarındaki diğer kişilerin çeşitli becerilerini takdir etmeyi öğrendiler.30 Dakika - 4 Saat Saat

İç Mekan - Dış Mekan

Rekabetçi İşbirlikçi

8 - Sınırsız

Remote Team Activity

This activity has been designed for people who work remotely. Your team may be working from home, in different regional office locations or in different countries! Love the theme but want a face to face or hybrid solution? Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.

Web and App based remote team building programs Did you know we offer activities on both web and app? Ask us which remote programs suit your situation.

Something Else?

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.