CSI La Hacienda

Hakkında
Ekipler, Hacienda'sında Enrique Gonzalez'in ölümünün gizemini çözmeye çalışır. Ekipler, web tabanlı bir 3B Sanal Tur Platformu kullanarak ipuçları arayarak Hacienda'yı keşfeder. Oyun uygulaması, ekiplere bilmeceler ve zorluklar sunar. Takımlar cevaplarını oyun uygulamasına girer. Çözümleri, gizemi çözmelerine yardımcı olacak ipuçlarını ortaya çıkarıyor. 3D Hacienda'nın her odasında dolaşırken, arayışlarında onlara da yardımcı olacak öğeler buluyorlar. Yolculukları ilerledikçe ekipler, şüphelileri ortadan kaldırmak için tümdengelimli akıl yürütme ve ekip fikir birliğini kullanır. Bilmeceleri doğru bir şekilde cevaplayan ve en hızlı şekilde meydan okuyan ekip, gerçeği keşfedecek ve sonunda kazananı taçlandıracaktır.

Öğrenme Çıktıları
3D Hacienda'daki katılımcılar, bilgi edinmek için keskin gözlem kullanır. Etkili iletişimden yararlanarak bulgularını ekibe iletirler. Eleştirel düşünme ve derinlemesine düşünme, ekiplerin gerçekleri analiz edip yorumlamalarına yardımcı olacaktır. Bir fikir birliğine varmak için ekipler, bireysel yorumları ve çelişkili görüşleri yönetirken tümdengelimli akıl yürütme ve tartışma kullanmalıdır. Zamanın baskısı altında, gizemi çözen ekipler işbirlikçi karar vermede farklı düşünmeyi kullananlar. Bu oyun, ekip güvenini ve birliğini zorlar ve geliştirir.1 - 1.5 Saat

İç Mekan

Rekabetçi İşbirlikçi

4 - Sınırsız

Remote Team Activity

This activity has been designed for people who work remotely. Your team may be working from home, in different regional office locations or in different countries! Love the theme but want a face to face or hybrid solution? Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.

Web and App based remote team building programs Did you know we offer activities on both web and app? Ask us which remote programs suit your situation.

Something Else?

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.