Impact

Hakkında
IMPACT, yüz yüze, uzaktan veya çok konumlu hibrit bir durumda çalışan ekipler tarafından oynanabilen, uygulama tabanlı bir ekip oluşturma etkinliğidir. Vermeye odaklanan Impact, Birleşmiş Milletler'in 17 Sürdürülebilir Kalkınma Hedefini (SKH) doğrudan etkilediği için dünyada gerçek anlamda bir iz bırakıyor. Daha iyi bir geleceğe ulaşmak için planın anlaşılmasını sağlamak için tasarlanmış, son derece ilgi çekici bir ekip kurma oyunudur. Katılımcılar öncelikle SKH'ler hakkında bilgilendirilir ve ardından gerçek etki yaratmaya başlamaları için bir tablet alırlar. Ekipler, her biri SKH'lerle (Yoksulluğa Son, Açlığa Son, İklim Eylemi vb.) ilişkin bir dizi görevi tamamlarken seviyelere tırmanıyor. Zihinsel, fiziksel ve aktif görevler ve çeşitli zorluk seviyeleri vardır. Uygulama, ekiplere puan kazanma ve liderlik tablosunda yükselme girişimlerini sunarken, aynı zamanda SKH'lerin farkına vararak ve herkes için daha sürdürülebilir bir gelecek yaratırken görevler boyunca rehberlik eder.

Öğrenme Çıktıları
Ekip üyeleri, oyunu anlamak ve çevik bir ekip stratejisi geliştirmek için birlikte çalışır. Yenilikçi düşünme ve etkili iletişim becerilerinin liderlik tablosunda ilerlemelerine yardımcı olacağını öğrenirler. Dinleme becerileri ve fikirleri paylaşmak için yüksek sesle konuşmak, zorlukları başarıyla tamamlamalarına yardımcı olacaktır. Ekipler birbirlerinin güçlü yönlerinin çeşitliliğini takdir etmeyi öğrendikçe ve daha büyük bir ortak hedef için çalıştıkça güven oluşmaya başlar: dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek.

IMPACT çok eğlenceli! Ekiplerde bir haz ve birliktelik duygusu bırakır. En önemlisi, katılımcılar SDG'leri ve herkes için daha iyi bir gelecek yaratmak için yaşam tarzlarını nasıl iyileştirebileceklerini öğrendiler.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları
Bu aktivitede, ekibiniz bağış yapan kuruluş B1G1 aracılığıyla etki yaratabilir. B1G1'in üç SDG Paketi vardır: 17 SDG'nin her birini toplu olarak kapsayan Aktif Ekonomi, Güzel Toplum, Temiz Dünya. Etkinlik sırasında, nedenlerin etkilenmesini ve katılımcıların daha sürdürülebilir bir gelecek yaratmasını sağlamak için bağışlar yapılır.1 - 2 Saat

İç Mekan - Dış Mekan

İşbirlikçi

4 - Sınırsız

Remote Team Activity

This activity has been designed for people who work remotely. Your team may be working from home, in different regional office locations or in different countries! Love the theme but want a face to face or hybrid solution? Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.

Web and App based remote team building programs Did you know we offer activities on both web and app? Ask us which remote programs suit your situation.

Something Else?

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.