İşinizin Geleceğini Bizimle Dizayn Edin

    Mare; ekibinizi heyecanlandırmak, motive etmek ve onlara ilham vermek için yaratıcı takım oluşturma etkinlikleri tasarlar.

Ediz Çamoğlu Projelerimizi ve Mare'yi anlatıyor... Kurucu/Senarist, Ediz Çamoğlu Projelerinizde Mare'nin Etkileri Çalışanlarca içselleştirilmesi hedeflenen konuların, tek tek atışlarla işlenerek gerçekleştirilemediği artık biliniyor. Konu bir algı yönetimi bağlamında, süreçte ele alınıyor. Eğitmek göze sokulmadan, bazen teatral aktivitelerle bazen ilgili kilit kurumsal yararlı takım oyunlarıyla bazen de görsellerle algı yerleşene kadar hedef kişilere yaşatılıyor. Bu aslında herşeyin başı olan- birbirini anlamak, teşekkür ve takdir etmek, gülümseyerek iş yapmak, işini sevmek adına tüm çalışanlara yönelik aidiyet toplantıları olabiliyor. Ya da her konuda farkındalık yaratılıp davranış değişikliğine adımlar atılıyor Ediz Çamoğlu

Mare Motivasyon 2002 yılında kurumsal mesajların iletilmesi, ürün tanıtımları, eğitim destekleme, konuşmacılara teatral destek, gerilla marketing ve fuar gösterileri alanlarında faaliyet vermek üzere kuruldu.

Mare iş dünyasındaki eksiklikleri teatral kimliği ile yoğurarak kurumsal çözümler sunduğu yerli ve çok uluslu birçok şirket için müzikli oyunlar, kabareler, skeçler düzenledi. 2007 yılında gelindiğinde kurumsal iş ortaklarımızdan gelen farklı talepler bizi yapılandırılmış kurumsal takım oyunları ve motivasyon etkinlikleri alanına yöneltti.

Dünyanın lider takım oyunları tasarımcısı Catalyst Global ile 2007 yılında imzalanan ortaklık ile Türkiye pazarında da bu alandaki bir ilk gerçekleşmiş oldu. 2020 yılında ise "gamified digital learning" firması olan Games For Businness'ın tek Türkiye temsilcisi oldu.

Mare halihazırda faaliyet gösterdiği kurumsal takım oyunları ve şirketlere özel hazırlanan teatral temelli gösterilerinin yanı sıra kurumsal eğitim ve sürekli beceri gelişimi alanlarında da çalışmaktadır.

Konularında uzman profesyonel ve popüler tiyatrocu, müzisyen, eğitimci ve yöneticilerden ekibiyle iş dünyasının kurumsal eğitim, takım oluşturma ve gelişim konularında çözüm ortaklığını başarıyla sunmakta ve uygulamaktadır.