Just for Fun
Daha keyifli bir iş hayatı ve etkili ekipler için insanların birlikte eğlenebileceği fırsatlar yaratın.

Just For Fun

Hepimiz eğlenmeyi severiz. Arkadaşlıklar başkalarıyla vakit geçirerek, şakalaşarak ve takılarak kurulur. Birlikte eğlenen ekipler birlikte daha iyi çalışır. Araştırmalar, insanların iş arkadaşlarıyla arkadaşlık kurduklarında işlerini daha tatmin edici, eğlenceli ve değerli bulduklarını gösteriyor. Esnek çalışma düzenlemeleri, ekiplerin geçmişte olduğu kadar sık yüz yüze görüşmediği anlamına gelir. Dijital teknolojiler iletişim kurmayı kolaylaştırır, ancak yüz yüze etkileşimlerin ve paylaşılan deneyimlerin gerçek bağlantılar oluşturmada en etkili olduğu iyi bilinmektedir. Bir ekip içindeki insanlar arasındaki karşılıklı güven ve dostluk, ekip projelerine yönelik ortak bir bağlılık ve disiplinle sonuçlanan grup sadakatini teşvik eder.

Eğlenirken normlarının dışında kalan görevleri yerine getirerek rahatlar ve doğal çalışma tarzlarında performans gösterirler. Bunun iki yönlü bir sonucu var. İnsanlar kendilerini daha iyi tanımayı öğrenirler ve bir şekilde takımdaki diğerlerini görmeye gelirler, benzersiz yetenekleri için bir takdir geliştirirler. Bu karşılıklı saygı, kimlik duygusu ve hayranlık, ortak bir hedef için gayretle çalışmak için kalıcı bir dostluk ve motivasyon sağlar. İnsanların rahat ve resmi olmayan bir ortamda bağlantı kurmasına olanak tanıyan ekip oluşturma faaliyetleri, ekip liderleri tarafından ekip ruhunu, eğlenceyi teşvik etmek ve ortak bir amaç duygusu yaratmak için sıklıkla kullanılır. Tıpkı birlikte oynayan, kaybeden ve kazanan bir spor takımı gibi, ekip oluşturma faaliyetleri, hem inişleri hem de çıkışları birlikte kutlayarak ekipleri birlikte iyi çalışmaya motive edebilir. Çok eğlenceli, yaratıcı, akılda kalıcı, paylaşılan deneyimler ve ekip bağı oluşturan bu ekip oluşturma etkinliklerine bir göz atın.

İlgili Programlar

Win It In A Minute

Minute it to Win It zorluklarını tamamlamak için ekip çalışması ve iletişim becerilerini kullanın

VR – La Casa De Dinero

A multi-player virtual reality team building game where teams tunnel their way out of an audacious bank robbery.

Swipe Face

Oyunu kazanmak için diğer oyuncular tarafından puanlanacak bir kopya kedi pozu oluşturmak için sadece 30 saniyeniz var!

Squad Game

Squad Game, yüksek performans gösteren takımlarda bireysel sorumluluğu ve katkıyı araştıran bir dizi heyecan verici mücadeledir.

Quickfire

Zihinsel, fiziksel ve yaratıcı zorlukları tamamlamak için yaratıcılığı, hüneri ve ekip çalışmasını kullanın.

Go Team

GPS ile tetiklenen zorluklar, fotoğraf ve video zorlukları ile tablet tabanlı hazine avı.

Global Festival Game

Ekiplerin temalı 'festival sahnelerini' ziyaret ettikleri ve müzik aracılığıyla birbirlerini tanıdıkları eğlenceli ve etkileşimli bir aktivite

Food Truck Challenge

Ekipler sıfırdan bir yemek kamyonu işi yaratır - tasarım, inşa, fiyatlandırma, yemek tasarımı ve hazırlama!

Boom Time

Ekip olarak adrenalin pompalayan müzikler yaratarak enerji kazanın ve canlanın!

BeatsWork

Samba'nın bulaşıcı ritimleriyle takımınızı bir perküsyon grubuna dönüştürün.