Technology Based Activities
Teknolojiyi kullanmak, tam bir odaklanma, motivasyon, katılım ve gelişmiş öğrenme sağlar.

Networking Activities

Teknoloji, daha ilgi çekici, sürükleyici ekip oluşturma faaliyetlerine olanak tanıyor. Teknoloji tabanlı ekip oluşturma etkinlikleri, işbirliği gibi geleneksel bir ekip oluşturma programının aynı sonuçlarını teşvik eder. etkili iletişim, yaratıcı düşünme ve problem çözme, ancak teknolojinin rahatlığıyla. Hazine avı için haritalar yerine GPS, sınavlar için kağıt yerine tabletler ve Gerçek zamanlı puanlamayı etkinleştirdikleri şey (beklemek yok). Etkileşimli haritalama, görüntü tanıma teknolojisi, fotoğraf ve video yüklemeleri, ekipler arası sohbet ve yüklemeler gibi harika yeni özellikleri etkinleştirdiler. diğer harika özellikler arasında.

Catalyst'te ödüllü birkaç teknoloji tabanlı ekip oluşturma çözümümüz var. Go Team, sonuçlarınızı ve gereksinimlerinizi yansıtacak şekilde özelleştirilebilen iç ve dış mekan deneyimsel ekip aktivitelerinden oluşan bir platformdur. Benzersiz tasarlanmış hazine avı, çöpçü avı, kaçış oyunları, sosyal sorumluluk programları, öğrenme ve geliştirme uygulamaları ve daha fazlası dahil olmak üzere her durum için bir şeyler var. Quickfire, çeşitli risk ve ödül ekip oluşturma faaliyetleri için teknoloji platformudur. Çeşitli temalar, farklı zorluk seviyeleri ve çok çeşitli özelleştirilebilir zihinsel, fiziksel ve yaratıcı zorluklarla her durum için bir şeyler var. Konferans bilgi yarışması uygulamamız, İt! kaygan, zarif ve eğlenceli. İkili takım tabletleri, büyük sahnede fiziksel zorluklar ve gerçek zamanlı puanlama, Push It! dünya çapındaki konferans ve toplantı planlayıcılarının tercihi.

Yaratıcı bir şey mi arıyorsunuz? Neden ekibinizin o gün için film yapımcıları olmasına izin vermiyorsunuz? Gezi Şovu, Gişe Rekortmeni Filmler, 15 Ünlü Dakika, Pop Promo veya Reklam Arası'nı deneyin. Veya Shake It! veya Boom Zamanı Canlı! etkileşim ve gerçek zamanlı puanlama ile odayı gerçekten alevlendirdi.

İlgili Programlar

Pyramid Quest AR

Arttırılmış Gerçeklik 'Tomb Raiding' ekibinizin masasında.

World Outside Your Window

Teknoloji tabanlı oyuncular, takımlarının skoruna ve nihai başarısına katkıda bulunmak için yerel çevrelerini keşfederler.

VR – La Casa De Dinero

A multi-player virtual reality team building game where teams tunnel their way out of an audacious bank robbery.

Impact

Herkes için daha iyi ve daha sürdürülebilir bir geleceğe ulaşma planını anlamak için 17 BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefine odaklanmak.

Time To Talk

Time 2 Talk, spontan konuşmaları ateşleyen ve oyunculara eşit bir ses veren, hızlı tempolu bir katılım aracıdır.

CSI La Hacienda

Ekipler, bu sürükleyici 3D whodunnit'te tümdengelimli muhakemelerini ve işbirlikçi karar alma süreçlerini keskinleştiriyor.

Swipe Face

Oyunu kazanmak için diğer oyuncular tarafından puanlanacak bir kopya kedi pozu oluşturmak için sadece 30 saniyeniz var!

The Infinite Loop

Daha keyifli bir iş hayatı ve etkili ekipler için insanların birlikte eğlenebileceği fırsatlar yaratın.

Quickfire

Zihinsel, fiziksel ve yaratıcı zorlukları tamamlamak için yaratıcılığı, hüneri ve ekip çalışmasını kullanın.

Go Team

GPS ile tetiklenen zorluklar, fotoğraf ve video zorlukları ile tablet tabanlı hazine avı.