Icebreakers and Energizers
Enerji vericiler, konferans sonuçlarını en üst düzeye çıkarmak için katılımcılarla etkileşimli bir anlatı oluşturur.

Harika ekip oluşturma buz kırıcılarımız ve enerji verici aktivitelerimizle, konferanslar ve etkinlikler sırasında ortaya çıkabilecek tuhaf küçük konuşmaları ve kişilerarası engelleri aşın. Eğlenceli bir mola verirken veya iş etkinliğinize başlarken, katılımcıların hareket etmesini ve sohbet etmesini sağlamak için mükemmel bir bahane. Buz kırıcılar, katılımcılara, olay yerine getirilmeden veya grubun önünde ayağa kalkmak zorunda kalmadan birbirlerini çok daha nazik bir şekilde tanıştırır. Ayrıca, uzun ve devam eden bir konferansın ortasında enerji verici faaliyetlerimizi kullanmak, delegelerin enerjisini yeniden kazanmanın ve bir süre aynı yerde kaldıktan sonra onları tazelemenin mükemmel bir yoludur.

Buzkıranlar ve Enerji Verenler Nelerdir?

Bir buz kırıcıyı veya enerji vericiyi özetlemenin en iyi yolu, bireyleri birbirleriyle konuşmaya veya birbirlerinin kişisel güçlü veya zayıf yönleri hakkında biraz bilgi edinmeye teşvik eden kısa, oyunlaştırılmış bir ağ oluşturma alıştırmasıdır. Yüz Yüze seçeneğimizi kullanın; bu, ekip arkadaşlarının birbirlerinin ortak ilgi alanlarını öğrendiğini, kişiler arası güçlü bağlar kurduğunu ve birbirlerini daha rahat bir biçimde tanıdıklarını gören bir doğrudan iletişim buz kırıcıdır. Meksika Demiryolu enerjilendirme oturumumuz, demiryollarını ilk inşa eden ve çalıştıran ekipler olmak için karşı karşıya geliyor. Bu, Yüz Yüze'den çok daha fazla fiziksel aktivitedir ve sağlam ekip çalışmasına ve iyileştirilmiş ekip dinamiklerine odaklanmak yerine ağ oluşturmak için daha az zaman bırakır.

Ekip Kurma Buz Kırıcıları ve Enerji Vericileri Neden Kullanmalı?

En sosyal dışa dönükler bile, bir konferansta veya iş toplantısındayken, özellikle de tanımadıkları kişilerin veya daha büyük bir katılımcı kalabalığının yanındayken harekete geçmek için bir dürtmeye ihtiyaç duyar. Çoğu insan kabuğundan çıkıp etrafındakilerle sohbet etmeye ve sosyalleşmeye başlamak için bir bahaneye ihtiyaç duyduğundan, mantıklı olan budur. Ancak, katılımcılar bir kez yola çıktıktan sonra etraflarındaki kişilerle etkileşime geçmek çok daha kolaydır ve bu da ortamı anında aydınlatır - ancak onları başlatmak işin zor kısmı olabilir.

İlgili Programlar

World Outside Your Window

Teknoloji tabanlı oyuncular, takımlarının skoruna ve nihai başarısına katkıda bulunmak için yerel çevrelerini keşfederler.

Trade Winds

Getirilerinizi en üst düzeye çıkarmak için bilgi toplayın, ağ kurun ve güven oluşturun.

Time To Talk

Time 2 Talk, spontan konuşmaları ateşleyen ve oyunculara eşit bir ses veren, hızlı tempolu bir katılım aracıdır.

Talent Scout

Yeteneği müşteri ihtiyaçları ile eşleştiren doğru oyunculardan oluşan bir ekip oluşturun.

Swipe Face

Oyunu kazanmak için diğer oyuncular tarafından puanlanacak bir kopya kedi pozu oluşturmak için sadece 30 saniyeniz var!

Knowing Me Knowing You

Ağ kurarak ve ilişki kurarak ekibiniz için puan kazanın

Knowing Me Knowing You - Online

Bireylerin kendi aralarındaki ortaklıkları keşfetmek ve sohbetler açmak için yarıştığı eğlenceli bir sanal buz kırıcı.

Human Bingo

A fast-paced networking activity where participants race to complete a series of fun questions.

Speak Up Speak Out

Rahat ve gayri resmi bir iş oyununda şirket değerleri hakkındaki görüşlerinizi ifade edin