Kaynaştırıcı & Harekete geçirici toplantılar
Her konferansta sessiz anlar bulunmaktadır: yaratıcı enerji verici etkinliklerle dinleyicileriniz dikkatini tazeleyip onları motive edin

Kaynaştırıcı & Harekete geçirici toplantılar

Kaynaştırıcı ve ortamı harekete geçirici toplantılar, konferans, eğitim ve takım kurma etkinliklerindeki katılımcılar arasındaki tanışmayı ve iletişimi başlatmayı sağlamak için kullanılan rahatlatıcı aktivitelerdir.

Her toplantıda katılımcıların rahatlaması gerekmekte olup sunumu yapacak kişi bu ön etkinliği bir fırsat olarak kullanabilmektedir. İyi konumlandırılmış harekete geçirici etkinlik, dikkate ve çok daha önemlisi retansiyona odaklanmaktadır! Harekete geçirici etkinlikler aşağıdaki senaryolara göe gerçekleştirilmektedir: - Katılımcılar farklı alt yağlardan gelmektedirler - Ortak bir amaç doğrultusunda çalışmak amacıyla çalışma arkadaşlarının kısa süre içinde birbirine uyum göstermesi gerekmektedir - Departman yeni kurulmuş bir departmandır - Toplantının konusu katılımcıların aşina olmadığı bir konudur. - Etkinlik, gün içinde yemek sonrası gibi enerjinin düşebileceği zamanlarda yapılmalıdır. Etkinlik tamamı boyunca katılımcılarınızın dikkatini bir noktada tutacağınızı düşünmeyiniz. Yapılan araştırmalar şunu göstermektedir ki bir yöneticini dikkati 52 dakikaya kadar düşmektedir. Katılımcılarınızın insan olduğunu ve odaklanmalarını muhafaza etmek için bir uyaran olmadığı müddetçe, konsantrasyonlarında dalgalanmalar olabilmektedir.

Konu uzun süreli konferanslar olduğunda,hareket geçirici toplantılar insanların bir arada tutulduğu araçlar olup ROI açısından oldukça kritiktir. Bütün katılımcıları bir araya getirmek oldukça pahalı bir süreç olup, bu sebepten dolayı temel mesajların alınmasını sağlamak adına katılımcıların pozitif anlamda her zaman için uyanık konumda tutulmaları gerekmektedir. Konferanslardaki kaynaştırıcı etkinliklerin, arzu edilen sonuçları elde etmek adına katılımcılarla interaktif bir hikaye oluşturma stratejisinin bir parçası olması gerekmektedir. Bu da eğlenceli bir deneyimle ve teknoloji destekli çift yönlü diyalog vasıtasıyla gerçekleştirilebilmektedir.

İlgili Programlar

Pyramid Quest AR

Arttırılmış Gerçeklik 'Tomb Raiding' ekibinizin masasında.

World Outside Your Window

Teknoloji tabanlı oyuncular, takımlarının skoruna ve nihai başarısına katkıda bulunmak için yerel çevrelerini keşfederler.

VR – La Casa De Dinero

A multi-player virtual reality team building game where teams tunnel their way out of an audacious bank robbery.

Impact

Herkes için daha iyi ve daha sürdürülebilir bir geleceğe ulaşma planını anlamak için 17 BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefine odaklanmak.

Time To Talk

Time 2 Talk, spontan konuşmaları ateşleyen ve oyunculara eşit bir ses veren, hızlı tempolu bir katılım aracıdır.

CSI La Hacienda

Ekipler, bu sürükleyici 3D whodunnit'te tümdengelimli muhakemelerini ve işbirlikçi karar alma süreçlerini keskinleştiriyor.

Swipe Face

Oyunu kazanmak için diğer oyuncular tarafından puanlanacak bir kopya kedi pozu oluşturmak için sadece 30 saniyeniz var!

The Infinite Loop

Daha keyifli bir iş hayatı ve etkili ekipler için insanların birlikte eğlenebileceği fırsatlar yaratın.

Quickfire

Zihinsel, fiziksel ve yaratıcı zorlukları tamamlamak için yaratıcılığı, hüneri ve ekip çalışmasını kullanın.

Go Team

GPS ile tetiklenen zorluklar, fotoğraf ve video zorlukları ile tablet tabanlı hazine avı.