CSR Programs
Girişimler sosyal, ekonomik ve çevresel etkinizin sorumluluğunu üstlenir.

Corporate Social Responsibility Programs

Kurumsal sosyal sorumluluk, KSS, bir kuruluşun şirketin sosyal, ekonomik ve çevresel etkisini ve insan haklarını dikkate almasını değerlendirme ve sorumluluk alma girişimleridir.

Ekip oluşturma yoluyla gerçekten olumlu sosyal etki yaratıyoruz. Ekip oluşturma programlarımızın çoğu, ekiplerin topluma, yerel yardım kuruluşlarına ve çevre projelerine bağış yapması için tasarlanmıştır. Catalyst'te, CSR etkimizi sadece kelimelerin ve beklediğinizin ötesine taşıyoruz. Catalyst Global'in Global Giving Initiative, Buy1GIVE1 (veya B1G1) ile Ömür Boyu Ortaklığı, muhtemelen asla tanışamayacağımız insanlar için gerçek bir fark yaratmamıza olanak tanıyor. B1G1, bağışlarla dolu bir dünya yaratma misyonuna sahip bir Sosyal Girişim ve kar amacı gütmeyen kuruluştur. Dünyanın herhangi bir yerinde birisi ağ ortaklarımızdan biriyle bir Catalyst ekip kurma programına her katıldığında, Catalyst Global, B1G1'in özel olarak seçilmiş yüksek etkili projelerinden birine verir. Ancak burada bitmiyor, B1G1 üyesi olan Catalyst ekip oluşturma ağı iş ortakları, bir programı her çalıştırdıklarında bağışı birleştirerek veriyorlar!

B1G1'e göz atmanızı önemle tavsiye ederiz. Geleneksel bağış modellerinden farklı olarak B1G1, benzersiz Bağış Hikayeleri oluşturmak için bağış etkinliklerini günlük iş operasyonlarına yerleştirerek küçük ve orta ölçekli işletmelerin daha fazla sosyal etki elde etmesine yardımcı olur. Her ticari işlem (ve sonuç olarak, günlük faaliyetleriniz) yaşamları sadece 1 sent kadar küçük bir oranda etkileyebilir. Catalyst'te bizim için harika bir "erdemli döngüyü" tamamlıyor: harika oyun tasarımı, tüm katılımcılar ve şirketleri üzerinde büyük etki, harika şeyler yapmak; sizinle birlikte.

Ekip oluşturma programlarının çoğu, en sevdiğiniz hayır kurumu, amaç, sosyal veya çevresel proje ve/veya STK ile çalışacak şekilde tasarlanabilir ve bu da, sosyal faydayı artıran ve çevre üzerinde olumlu bir etkiyi teşvik eden diğer eylemlere aktif olarak katılmanıza olanak tanır.

İlgili Programlar

Toy Factory

In the Picture

Rags To Riches

Tree-Mend-Us

Hole in One

Go Give

Impact

Crescendo

Building A Dream

Bookworx