Rags To Riches

Hakkında
Rags to Riches, katılımcılara "geri vermek" için ilgi çekici bir platform sunarken aynı zamanda istenmeyen öğeleri geri dönüştüren, kendilerini iyi hissettiren bir ekip oluşturma etkinliğidir. Etkinliğinizden yararlanacak ulusal bir hayır kurumu veya yerel topluluk amacı belirledikten sonra, delegelerden giysi ve diğer geri dönüştürülebilir öğeleri toplamanıza yardımcı olacağız.

Oturumda ekipler, bağışlanan tüm öğeleri kullanarak önceden belirlenmiş, işaretlenmiş alanlarda logonuzun dev bir versiyonunu yeniden oluşturmak için dinamik bir ağ oluşturma ve iletişim mücadelesine katılır. Sonunda herkes ortak yaratıcılığını kutlarken ideal bir fotoğraf fırsatı var. Ardından, tüm malların seçtiğiniz hayır kurumlarına teslim edilmesini ayarlıyoruz.

Öğrenme Çıktıları
Rags to Riches sırasındaki başarı, katılımcıların ilgili rollerinin genel vizyonu nasıl etkilediği konusunda bireysel sorumluluk gerektirir. Örgütsel bir bakış açısıyla, bu eğlenceli alıştırma silo zihniyetini yıkmaya ve işbirlikçi değerleri sağlamlaştırmaya yardımcı olur. Davranışsal bir bakış açısıyla, Paçavradan Zenginliğe, kişisel alışkanlıklardaki küçük bir değişikliğin nasıl büyük bir kümülatif etkiye sahip olabileceğini vurgulayan iş metaforlarını güçlendirecek şekilde konumlandırılabilir. Program sırasında katılımcılara giyim endüstrisinin çevre üzerindeki etkisi hatırlatılır. Pamuklu bir gömlek yapmak için ne kadar su gerekir ve en önemlisi tekstil ürünlerinin %95'inin geri dönüştürülebileceğini hatırlatır!1 - 3 Saat

İç Mekan - Dış Mekan

İşbirlikçi

20 - Sınırsız

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.