Escape the Maze

c

Hakkında
Takımlar, tablet arayüzlerine yansıtılan bir "sanal dünyadan" kaçmak için "gerçek dünya" macera parkurunda gezinirler. Hayati araçlar ve aygıtlarla dolu bir "Aksiyon Paketi" ile donanmış olan katılımcılar, bir dizi oyun sektörü ve sanal kontrol noktasından geçmek zorundadır. Her sektör, takım dinamiklerini test etmek ve katılımcıların hareket halindeyken etkili bir şekilde iletişim kurma becerilerini zorlamak için sinsi bir şekilde tasarlanmıştır. Ekipler gerçek dünya üzerinde GPS tarafından tetiklenen kontrol noktalarına doğru yarışırken, çıkmak ve Labirentten Kaçmak için daha fazla bulmaca, muamma ve gizli kontrol noktası yavaş yavaş ortaya çıkar. Ekiplerin yaptığı cevaplar ve seçimler, kurnazlar için 'kısa yollar' ve o kadar şanslı olmayanlar için 'alçak oyalamalar' ile gizli alternatif yolları açığa çıkarıyor! Nasıl ilerleyeceklerini gerçekten etkileyecek kaynak ve yardım seçenekleriyle, her kararın bir sonucu vardır.

Öğrenme Çıktıları
Sanal bir dünyada hızlı tempolu ve oldukça etkileşimli bir macera. Problem çözme sadece bir başlangıçtır, ekibin ekip çalışmasını vurgulayarak, baskı, güven, liderlik ve deneyimlerden öğrenme altında kararlar alarak birlikte yakın bir şekilde çalışması gerekecektir. Escape the Maze hesap verebilirlik, iletişim ve zaman yönetiminin kilit önemde olduğu rekabetçi bir egzersiz olarak çalıştırılabilir. İşbirliğine dayalı bir öğrenme sonucu için ekipler, uygulama içi mesajlaşmayı kullanarak ilerleme kaydettikçe başarı ve başarısızlıktan öğrendiklerini paylaşarak sektörlere aynı anda yaklaşabilir. Her iki durumda da ekiplerin kendilerini kurtarmak için sonunda birlikte çalışması gerekir.1 - 3 Saat

Dış Mekan

Rekabetçi İşbirlikçi

8 - Sınırsız

Ekip Değerlendirme Aracı
Bu ürün, olay sonrası rehberli bilgilendirme için idealdir. Öğrenmeyi geliştirmek ve bu etkinliği daha da anlamlı hale getirmek için deneyiminizi benzersiz amaca yönelik uygulamamızla tamamlayın. Ekip Değerlendirme Aracı kullanılarak özelleştirilmiş bir bilgilendirme, kalıcı sonuçlar ve ölçülebilir geri dönüşler sunarak ekip uyumunu, bireysel kişisel gelişimi, beceri gelişimini ve dolayısıyla performansı artırmayı teşvik eder.

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.