Leadership Skills

Zorlayıcı bir vizyon yaratmak, onu etkili bir şekilde iletmek ve dahil olanların taahhüdünü almak.Liderlik, ikna edici bir vizyon yaratmayı, bu vizyonu etkili bir şekilde iletmeyi ve insanların onu anlamalarına ve taahhüt etmelerine yardımcı olmayı içerir. Liderler kendilerine ve başkalarına başarıya ilham verir. Bunu yapmak için bir liderin misyonuna tamamen inanması ve bunu yapmak için neye ihtiyacı olduğunu bilmesi gerekir. Geleceğe dönük ve hedef odaklıdırlar. Liderler uyum gösterirler. Konuşarak yürürler. İyi liderler, başkaları tarafından çoğu zaman ellerinden gelenin en iyisini yapan kişiler olarak algılanır. Liderler, ekiplerindeki insanlarla güçlü ilişkiler geliştirir. Ekiplerindeki insanları anlıyorlar ve bu sayede doğru insanlardan büyük taleplerde bulunabiliyorlar, onlara daha fazlasını hedeflemeleri ve başarmaları için ilham veriyorlar. İnsanlar inandıkları, bağlı oldukları ve kendilerinden ne beklendiğini açıkça ortaya koyan liderlere yanıt verirler.

Liderlik becerileri doğuştan gelmez, öğrenilir. Sonuç olarak, liderlik becerilerini geliştirmek, bir işletmenin yaşam döngüsü için zorunludur. Büyük şirketler bu ihtiyacın farkındadır ve birçok kişinin günlük görev ve sorumluluklarının bir parçası olarak liderlik yapmasını sağlar. Bu, bir işletmedeki birçok kişinin sürekli, pratik liderlik deneyimine sahip olmasını sağlamanın bir adımıdır. Ekip oluşturma ve deneyimsel öğrenme, çok yönlü ve devam eden bir liderlik eğitim programında önemli bir rol oynar.

Deneyimsel öğrenme programlarımız, temel liderlik becerilerini rahat ve gayri resmi bir şekilde vurgular. C-suite'ten departman yöneticilerine kadar her seviyedeki liderler, ekiplerinden en iyi şekilde yararlanmak için günlük durumlara uygulayabilecekleri becerileri geliştirir ve geliştirir. Ekip oluşturma programları da liderler için başka bir hayati rol oynar. Rahat sosyal dinamikler oluşturmanın, bir grupla karıştırmanın, dahil olmanın, tutkularını paylaşmanın ve en önemlisi insan olarak - ilişki kurabilecek biri olarak görülmenin harika bir yoludur.Başka bir şey?

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.