Mindfulness
Daha sakin, daha az stresli ve zorlu durumlarla daha iyi başa çıkabileceğinizi hissedin.

Farkındalık, Budist teori ve düşünce üzerine kuruludur. İlk olarak 70'lerin barış ve sevgi çağında batıya geldi ve 2000 yılına gelindiğinde farkındalık dünya çapında milyarlarca dolarlık bir endüstri haline geldi. Farkındalık bir tekniktir. Uygulama yoluyla geliştirilen bir beceri.

Psikologlar, farkındalık ile gelişmiş bilişsel işlev, gelişmiş uyku veya kilo kaybı arasındaki bağlantıyı destekleyen kanıtların henüz mevcut olmadığını belirtiyor. Bununla birlikte, farkındalığın kaygı, depresyon ve stres gibi psikolojik durumlar üzerinde oynadığı yararlı etkileri doğrulamaktadır. Personeli, günlük uygulaması kolay olan farkındalık teknikleri konusunda eğitmek ve düzenli olarak alışılmış farkındalık uygulamalarının oluşturulmasını teşvik etmek, sonuçta daha fazla üretkenlik sağlayacaktır. İnsanlar kendilerini daha sakin, daha az stresli hissedecek ve zorlu durumlarla daha iyi başa çıkabilecektir. Bazı araştırmalar, günlük mindfulness uygulamalarının daha iyi kişisel farkındalık, daha iyi sağlık, daha iyi beslenme ve çay ve kahve gibi uyarıcıların daha az tüketimini getirdiğini gösteriyor. Bu, hasta ve yorgun olmak için daha az izin anlamına gelir.

Gün boyunca kısa süreli esneme ve arabuluculuk, kalp atış hızını yavaşlatır ve ekip olarak birlikte yapıldığında zihni rahatlatır ve grubun ruh halini yükseltir. Konferanslarda veya toplantılarda, farkındalık veya meditasyon yapmak için zaman ayırmak, zihni tazeler ve konferans içeriğine yenilenmiş bir dikkat getirir.Başka bir şey?

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.