Energy & Focus
Konferans yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için yeniden odaklanın, meşgul olun ve dikkat süresini artırın.

Çoğu insan dikkati dağılmadan odaklanmakta zorlanır. Dikkatlerini uzun süre sürdürebilen insanlar, bir dizi bilişsel zorlukta, bunu yapmayanlara göre daha iyi puan alıyor. Tıpkı vücut geliştirmede olduğu gibi, zihin, düzenli zihinsel egzersizlerle daha iyi dikkat süresi için güçlendirilebilir.

Fiziksel egzersiz aynı zamanda beyni oksijenlendirmede kritik bir rol oynar ve daha iyi dikkat sağlar. Araştırmalar, düzenli fiziksel egzersizle iş verimliliğinin ve göreve olan dikkatin keskin bir şekilde arttığını gösteriyor. Fiziksel egzersiz tek başına yerine başkalarıyla birlikte yapıldığında faydaları artar. Paket servisi olan bir sağlık geliştirme programında yer almak, ofiste tutarlı bir ekip bağı ve esenlik programı geliştirmeye yardımcı olabilir.

Fiziksel hareket veya hız değişikliği, toplantılarda ve konferanslarda enerjik kalmada ve odaklanmada önemli bir rol oynar. Çalışmalar ayrıca, hafif fiziksel aktiviteden hemen sonra bile problem çözme, hafıza ve dikkatin geliştiğini gösteriyor. Zeki toplantı planlayıcıları ve konferans organizatörleri, delege odağını korumak ve konferans sonuçlarına ulaşmak için aralıklı enerji verici faaliyetlerin kritik rolünün kesinlikle farkındadır. Kısa, keskin müzik ve ritim aktiviteleri gibi enerji vericiler, canlandırıcı ve enerji verici, toplam bir tempo değişikliği getirir. Sağlık aktiviteleri, tazelik ve odaklanma sağlayarak kasları ve beyni oksijenlendirir.

Catalyst, enerji vermek ve dikkati odaklamak için özel olarak tasarlanmış bir dizi enerji verici ve ekip oluşturma programına sahiptir. Karar vermek için yardıma mı ihtiyacınız var? Başka bir şey mi arıyorsunuz? Temasta olmak.Başka bir şey?

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.