Team Management
Yönetim, rolü insanlara vizyona doğru ilham vermek olan liderlerle birlikte çalışır.

Yöneticiler, vizyonun verimli ve başarılı bir şekilde uygulanmasını sağlamaktan sorumludur. Yönetim, rolü insanlara vizyona doğru ilham vermek olan liderlerle birlikte çalışır. Büyük yöneticiler, profesyonel davranış ve işlerine bağlılık yoluyla ekiplerinden saygı görürken liderlik ve otorite gösterirler.

Takım başarısı için harika bir takım anahtarı oluşturmak. Bir ekibin etkin bir şekilde çalışmasını sağlamak için gereken roller ve sorumluluklar konusunda net bir vizyona sahip olmak ve bu rollere uyan kişilik tiplerini belirlemek önemlidir. Çalışmalar, bir ekipte en az bir analitik, süreç odaklı kişiye sahip olmanın ekibin başarısı için kritik öneme sahip olduğunu göstermektedir. İyi yöneticiler, ekiplerindeki bireyleri tanır ve her bir bireyi birlikte etkili bir şekilde çalışmaları için nasıl motive edeceklerini anlarlar ve böylece pozitif çalışma ilişkileri kurarlar.

Etkili yöneticiler, hedefleri ve son teslim tarihlerini net bir şekilde belirleyen ekipleriyle iyi iletişim kurarlar. Teşvik edici geri bildirimle desteklenen yaratıcılığa ve alışılmışın dışında düşünmeye olanak tanırlar. Dinliyorlar ve soru soruyorlar. Bu, özellikle uzak ekipleri yönetirken önemlidir. İyi liderler, kişisel olarak iyileştirme için çalıştıkları alanları kabul eder ve böylece ekip içinde bir yenilik ve mükemmellik ortamı geliştirir.

Etkili ekip oluşturma programları, ekip yönetiminin bir parçasıdır. Yöneticiler, ekiplerinin birlikte gülmesi, oynaması ve öğrenmesi için fırsatlar yaratmalıdır. Dikkatle seçilmiş ekip oluşturma faaliyetleri, ekip üyelerinin kendilerini değerli hissetmelerine ve ekip içinde olumlu ilişkiler geliştirmelerine yardımcı olabilir.Başka bir şey?

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.