VR – La Casa De Dinero

Hakkında
Bu son derece ilgi çekici ekip oluşturma etkinliği, çok oyunculu bir VR oyununda La Casa de Papel'in gerilimini ve dramını yansıtıyor. Katılımcılar, herkesin bir dizi sonraki seviye VR ortamını deneyimlemesini sağlamak için aşamalar arasında kulaklıkları değiştirerek çeşitli oyun seviyelerinde 'bulmaca' yaparlar. Ekipler maceraları sırasında her türlü sorunu çözmelidir; kasaları kırmak, bombaları etkisiz hale getirmek, alarmları susturmak ve sonunda sanal dünyalarından çıkıp gerçekliğe geri dönmek.

Öğrenme Çıktıları
Casa de Dinero'da başarı, ekiplerin bilgileri hızlı bir şekilde özümsemelerini, etkili iletişim kurmalarını ve iş arkadaşlarının bireysel becerilerine değer vermelerini gerektirir. Katılımcılar, sanal dünyada sıralarını aldıklarında çevrelerinden haberdar olmalı ve net bir şekilde iletişim kurmalıdır. Soruları yanıtlamak için hangi bilgilerin ilgili olduğunu belirlemek, zaman kısalığı açısından önemlidir. Tümdengelim ve işbirlikçi problem çözme becerileri keskinleştirilecektir.1 - 1.5 Saat

İç Mekan

İşbirlikçi

6 - Sınırsız

Remote Team Activity

This activity has been designed for people who work remotely. Your team may be working from home, in different regional office locations or in different countries! Love the theme but want a face to face or hybrid solution? Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.

Web and App based remote team building programs Did you know we offer activities on both web and app? Ask us which remote programs suit your situation.

Something Else?

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.