Beat the Box

Hakkında
Beat the Box, garip bir sesin katılımcıları bir oyuna davet ettiği gizemli bir video mesajıyla başlar. Her takım bir metal kutu ile karşı karşıyadır. İçeride, her biri çözülecek bir gizem içeren bir dizi kilitli kasa var. Odada saat, dakikaları sayarak ilerliyor.

Ekipler sorunları çözmeye, kombinasyonları kırmaya ve bir vakadan diğerine ilerlemek için gizemleri çözmeye koyulur. Ve nihayetinde bir kodu deşifre etmeleri ve süre dolmadan onu elektronik şifreli kilide girmeleri gerekir. Ekibiniz Kutuyu Yenebilir mi?

Öğrenme Çıktıları
Beat the Box'ta ekip çalışması ve işbirlikçi bir zihniyet başarı için zorunludur. Katılımcılar, problem çözme ve yaratıcı çözümler geliştirme konusunda farklı becerilerini birleştirir. Baskı yoğundur ve bazen ekipler başarılı olabileceklerinden şüphe duyabilir, ancak soğukkanlı bir kafa, mantıklı bir yaklaşım ve kendine olan inanç başarıyı garanti eder.

Gerçek bir ekip çalışması testi. Faaliyet süresince ekipler sınırlı zaman kısıtlamaları içinde verimli ve etkili bir şekilde çalışmayı öğrenirler. Beat the Box, oyunun son aşamalarında doğru kodu ortaya çıkarmak için ipuçlarını birleştirerek işbirliği yapmak zorunda olduğu için gerçekten işbirlikçi bir takım egzersizidir.

1.5 - 2 Saat

İçmekan

Rekabetçi İşbirlikçi

15 - Sınırsız

Ekip Değerlendirme Aracı
Bu ürün, olay sonrası rehberli bilgilendirme için idealdir. Öğrenmeyi geliştirmek ve bu etkinliği daha da anlamlı hale getirmek için deneyiminizi benzersiz amaca yönelik uygulamamızla tamamlayın. Ekip Değerlendirme Aracı kullanılarak özelleştirilmiş bir bilgi alma, kalıcı sonuçlar ve ölçülebilir geri dönüşler sunarak ekip uyumunu, bireysel kişisel gelişimi, beceri gelişimini ve dolayısıyla performansı artırmayı teşvik eder.

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.