Harmonica Harmony

Hakkında
Deep South'un seslerini çağrıştıran blues armonika, bir müzik enstrümanından daha fazlasıdır. Harmonica Harmony'de katılımcılara, blues'u yok edecek ve uzun süre hatırlanacak toplu bir armonika reçeli seansıyla sonuçlanan bir dizi eğlenceli alıştırma boyunca rehberlik edilir.

Nefes egzersizleriyle başlayan ekip, enstrümanlarıyla tanıştırılır ve ardından dünyanın en büyük blues armonikacılarından biri tarafından blues arp'ın temellerine geçer. Kısa süre sonra katılımcılar birlikte blues çalıyor ve Mississippi Deltası boyunca güneye doğru hızla giden durdurulamaz bir yük treninin bulaşıcı ritimleriyle uzaklaşıyorlar.

Ucuz ve neşeli bir alternatif olarak, şirket içi kolaylaştırıcılarımız, bir dizi etkinlik boyunca onlara rehberlik ederek ve blues'u basit ama etkili bir şekilde armonize etmeyi ve çalmayı öğretmek için müzik notalarından yararlanarak grubunuzu canlandırabilir ve enerjilendirebilir.

Öğrenme Çıktıları
Harmonica Harmony, ekip çalışması, iyi iletişim ve inançla her şeyin mümkün olduğunu kanıtlamak için algılanan sınırlamaları kelimenin tam anlamıyla ortadan kaldıran yüksek enerjili bir deneyimdir. Kişisel sınırları zorlayarak, zihinleri açarak ve uzun süre hatırlanacak benzersiz ve çekici bir şekilde bireyleri bir araya getirerek ekipleri dönüştürür. Tamponlara ulaştıklarında takım enerjilenmiş ve coşkulu olacak - artık blues çalabilirler.

Ekip üyeleri, oturumun bir hatırası olarak armonikalarını evlerine götürürler - bunlar şirket logonuz veya konferans temanızla markalanabilir.

30 Dakika - 1.5 Saat

İç Mekan - Dış Mekan

İşbirlikçi

50 - Sınırsız

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.