Hole in One

Hakkında
Golf, ister çimenlikte ister konferans odasında olsun, iş ağları için her zaman popüler bir spor olmuştur. Bu saygıdeğer sporu, herkesin anlamlı bir şekilde dahil olmasını sağlayan eğlenceli ve sürükleyici bir mini versiyona dönüştürdük.

Hole in One ile katılımcılar, sonunda rekabetçi ve eğlenceli bir turnuvada oynayacakları zorlu bir mini golf sahası tasarlamak ve inşa etmek için ekipler halinde çalışırlar. Takımlar sağlanan materyalleri kullanarak parkurlarını tasarlarlar. Zorluk, her deliğin eğlenceli, zorlu ve kavramsal olarak farklı olacak şekilde inşa edilmesi gerektiğidir. Ayrıca her takım, final turnuvasında her deliği oynarken ve skor tutarken kullanacakları kendi golf sopasını tasarlamaktan ve inşa etmekten sorumlu olacaktır.

Öğrenme Çıktıları
Hole In One, zorlu soruları yanıtlamanın, yaratıcı tasarımın ve parkuru inşa etmenin her yönüyle herkesin dahil olduğu yüksek enerjili bir aktivitedir. Yaratıcılık ve ustalık ateşlenir! Mini golf sahalarını tasarlarken iletişim ve proje yönetimi becerilerinden yararlanılır. Katılımcılar eğlenir ve kendilerini harika hissederler!

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları
Ekip oluşturma etkinliğinden sonra yiyecekler, seçtiğiniz yerel hayır kurumuna bağışlanacak. Katılımcılardan bağış için etkinliğe yiyecek getirmeleri istenebilir veya alternatif olarak istenilen bağış bütçesine göre konserve ve kuru gıda temin edilebilir.

1.5 - 2 Saat

İçmekan

Rekabetçi / İşbirlikçi

18 - Sınırsız

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.