Time To Talk

Hakkında
Konuşma Zamanı, ister çevrimiçi ister çevrimdışı olsun, spontan sohbetleri başlatmak ve toplantınızı renklendirmek için mükemmel bir araçtır. Kısa bir katılımdan sonra, her oyuncu bir ara odasına girer ve oyuna cep telefonunda veya masaüstünde katılır. Time to Talk, uygulama indirme gerektirmeyen, anında erişilebilen tarayıcı tabanlı bir oyundur. Platform, belirli bir süre içinde özelleştirilmiş bir meydan okuma gerçekleştirmesi gereken bir konuşmacıyı rastgele seçtiğinde yüksek enerji devreye giriyor. Konuşmacılar kendilerini yeterince cesur hissederlerse meydan okumalarının zorluk derecesini artırmayı seçebilirler ve olayları daha da renklendirebilirler. Süreleri dolduktan sonra, diğer oyuncular konuşmacıya geri bildirimde bulunur. Oyun daha sonra başka birinin görevi üstlenmesiyle devam eder. Herkes sıcak koltukta sırasını alana kadar oyun devam eder!

Öğrenme Çıktıları
Time to Talk, yerinde sohbetler başlatmak ve oyuncuların spontanite ve yaratıcılığın kilidini açmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Konuşma Zamanı, her oyuncuya eşit söz hakkı verir ve herkesin kendi bakış açısıyla katkıda bulunabileceği kapsayıcı bir alan yaratır. Oyun, bir geri bildirim kültürünü beslemek ve aktif dinleme için doğru kurulumu sunar. Sonuç olarak, oyuncular arasında motivasyonu ve bağlılığı artıran ve kurum kültürünü güçlendiren bir bağ oluşturur.

Time to Talk, gereksinimlerinize göre tamamen özelleştirilebilir. Etkinliğin toplam süresini, tur sayısını ve her konuşmacıya verilen zaman dilimini seçin. Rekabetçi mi yoksa işbirlikçi mi? Eğlenceli sohbetler başlatan resmi olmayan bir ağ etkinliği seçin. Veya sonuçlara dayalı daha ciddi bir etkinlik için ısmarlama öğrenme içeriğinizi Konuşma Zamanı'na gömün.

15 Minutes 1 Hour Saat

Indoor

Rekabetçi İşbirlikçi

3 - Sınırsız

Uzak Ekip Etkinliği

Bu etkinlik, uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, farklı bölge ofislerinde veya farklı ülkelerde çalışıyor olabilir! Temaya bayılıyor ancak yüz yüze veya hibrit bir çözüm mü istiyorsunuz? Bu deneyimi ekibiniz için nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için iletişime geçin.

Web ve Uygulama tabanlı uzaktan ekip oluşturma programları Hem web hem de uygulama üzerinden etkinlikler sunduğumuzu biliyor muydunuz? Hangi uzak programların sizin durumunuza uygun olduğunu bize sorun.

Benzer Aktiviteler

Time to Talk

Time 2 Talk is a fast-paced, engagement tool that sparks spontaneous conversations and gives players an equal voice.

Atmosphere

Teams open a series of boxes, decrypt codes and develop the composition of the perfect atmosphere on Mars.

Leadership Stories

Experiment with different leadership approaches in different situations in a structured, gamified, and systematic way.